Baza BIK a zdolność kredytowa

Nie każdy z nas cieszy się wzorową historią kredytową, która jest kluczowym elementem przy badaniu zdolności kredytowej, jeśli staramy się o pożyczkę z banku. Negatywne wpisy w bazie BIK (bazie informacji kredytowej) powodują, że banki jeden za drugim odmawiają nam pożyczenia pieniędzy, nawet jeśli negatywny wpis wiązał się z pomyłką bądź nieumyślnym nieopłaceniem drobnej raty za sprzęt. 

Pożyczki pozabankowe dla każdego 

polecana pożyczka gotówkowa bez bikZ pomocą przychodzą pożyczki, które oferują nam parabanki. Są one łatwiejsze w zdobyciu, bowiem część z firm pożyczkowych oferuje swoje pożyczki bez sprawdzania bazy informacji krajowej, czy też bez zaświadczeń o dochodach. Jest to więc dość łatwa forma wsparcia finansowego, ale warto pamiętać, że w przypadku nieuregulowania należności jej procedury są dokładnie takie same, jak w przypadku kredytów bankowych i również skutkują negatywnym wpisem do BIK. Jeśli interesuje nas sprawdzona i polecana pożyczka gotówkowa bez BIK, to wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej danej firmy. Tam należy podać wszystkie dane, które pozwolą na naszą identyfikację, zdeklarujemy dochody i wydatki oraz podamy numer konta i kwotę, którą chcielibyśmy otrzymać. Od wypełnienia wniosku do decyzji mija dosłownie kilka minut, bowiem większość firm pożyczkowych posiada zautomatyzowany system weryfikacji zdolności kredytowej. 

Korzystanie z ofert pożyczek pozabankowych jest alternatywą dla osób, które z jakichś przyczyn nie cieszą się pozytywną historią kredytową i miały wcześniej zobowiązania, których terminowo nie regulowały. Jeśli banki odmawiają kredytów, a życiowa sytuacja wymaga dodatkowego źródła pieniędzy, warto zapoznać się z ofertami firm pożyczkowych i skorzystać z jednej z ekspresowych chwilówek.