meble kolonialne

Białe znaczy stylowe

Poszukując mebli do salonu oraz do innych pomieszczeń w domu, skupiamy się przede wszystkim na ich funkcjonalności. Do sypialni przyda się mebel z wieloma szufladami, zaś do pokoju dziennego szukamy zwykle czego, na czym postawimy telewizor.

Komody w sypialni oraz salonie

białe komodyIdealnym rozwiązaniem do każdego z pomieszczeń jest komoda. W sklepach meblowych możemy odnaleźć komody o różnych szerokościach i głębokościach. W niektórych z nich znajdziemy cały zestaw szuflad, a w innych również szafki z półkami. Komody także mają różne głębokości. Znajdziemy to, czego szukamy, zarówno kiedy potrzebujemy wielu głębokich szuflad oraz kiedy wystarczy nam kilka niewielkich skrytek. Komody nadają się właściwie do każdego pomieszczenia. Sprawdzają się w pokoju dziecięcym, w pokoju dziennym oraz w sypialni. Szczególnie trafnym wyborem są białe komody. Można powiedzieć, że wtapiają się one w tło. Dzięki temu wpasują się doskonale w każdy wystrój. Jeżeli nasz salon jest pełen żywych kolorów, komoda w tym kolorze nie będzie zaburzać przyjętej w czasie jego urządzania koncepcji. Rewelacyjnie też dopasuje się do sypialni urządzonej w stonowanych kolorach. Właśnie dlatego warto jest wybrać kolor biały. A nawet jeśli po jakimś czasie znudzi nam się ten kolor albo postanowimy zmienić design naszego mieszkania, łatwo jest zmienić kolor komody. Można wtedy użyć zwykłej farby lub koloryzującej bejcy. Jednak nawet zmieniając kolorystykę wnętrza, biały kolor nadal będzie najpraktyczniejszym wyborem kolorystycznym.

Świetny wybór do małego i dużego mieszkania – komoda. Zastąpi ona niewielką szafę. Pozwoli schować bieliznę, ubrania, zabawki dziecka oraz dokumenty. W dodatku wspaniale wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza i nie będzie kolidować z jego designem.