Bydgoskie przedszkole zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu.

Każdego roku jedno z ogólnopolskich stowarzyszeń ogłasza wśród wszystkich przedszkoli – publicznych i niepublicznych – konkurs na przedszkole najbardziej przyjazne maluchowi. Chętni do wzięcia udziału w konkursie mogą zgłaszać się sami bądź też mogą zostać zgłoszeni przez rodziców dzieci, które do danego przedszkola uczęszczają.

Bydgoskie przedszkole zyskało renomę

Właśnie została ogłoszona lista kandydatów i jak się dowiedzieliśmy znajduję się na niej jedno z prywatnych przedszkoli w Bydgoszczy. ,,To dla nas duże zaskoczenie ale i miła niespodzianka. Jeden z rodziców rzeczywiście wspominał coś o tym konkursie, jednakże nie wiedzieliśmy, że rzeczywiście nas zgłosi. Oczywiście poza dużym wyróżnieniem, taki konkurs to także ogromna odpowiedzialność – będziemy sprawdzani pod wieloma względami i bardzo zależy nam na tym aby wypaść jak najlepiej.”-przyznaje właścicielka wyróżnionej placówki jaką jest przedszkole w Bydgoszczy. ,,Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dopiero za kilka miesięcy, nie tak łatwo bowiem wyłonić zwycięzcę z ponad 100 kandydatów. Będzie to dla nas dosyć trudny czas, ale też znakomita informacja zwrotna od dzieci ich rodziców.

Na pewno wyniki konkursu będziemy analizować i wyciągać z nich wnioski.” – przyznaje dalej. Gdyby bydgoskiej placówce udało się wygrać byłoby to naprawdę duże wyróżnienie oraz znakomita reklama dla zwycięskiego przedszkola, która jeszcze nie miała miejsca.