dj weselny

Dj na szczególne wesele dla pary młodej na wózku

Od lat zajmuję się muzyką. Bywałem na tylu weselach, że nie jestem w stanie spamiętać ich wszystkich. Jako dj na wesele wielokrotnie zadziwiało mnie ile rodzin jest jednak w naszym kraju zgranych, wesołych, chętnych do zabawy, szczególnie na Śląsku.

Dj weselny również jest wodzirejem

dj weselnyJako dj wesele prowadzę mnóstwo wesel, jednak było wesele, które szczególnie wpłynęło na mnie, mam tu na myśli, że wpłynęło na mnie emocjonalnie. Profesjonalny dj weselny śląsk jest niby na weselu po to, żeby być wodzirejem, rozkręcać imprezę, żeby sprawiać, że ludzie zamiast siedzieć przy stoliku będą woleli pląsać w rytm muzyki na parkiecie. I tym się zajmuję to prawda. Jednak nigdy wcześniej nie otrzymałem podobnego do tego zlecenia. Otóż to, panna młoda powiedziała, że będzie to wesele nietypowe i czy mam ochotę się dowiedzieć o co chodzi. Byłem zaciekawiony i zaintrygowany o co może chodzić. Okazało się, że para młoda jest sparaliżowana i mają bardzo wielu znajomych jeżdżących na wózkach inwalidzkich. Nie spodziewałem się, że to wydarzenie tak na mnie wpłynie. Postanowiłem podejść do tego wesela tak jak do każdego innego. Wypytałem parę młodą o to czego słuchają, czy znają mniej więcej gusta swoich gości. Okazało się, że znali się ze swoimi gośćmi bardzo dobrze. Po wypadku, po których obydwoje przestali chodzić nie załamali się. Postanowili zorganizować kółko wsparcia dla osób po wypadkach, jeżdżących na wózkach i tworzą teraz jedną wielką rodzinę.

Kiedy przygotowałem wszystko zacząłem się zastanawiać nad tym, żebym nie popełnił jakiejś językowej gafy, w końcu to osoby na wózkach, ale para młoda uprzedziła mnie, że sa to osoby ogromnym dystansie do siebie i nie mam się niczym przejmować. Tak też się okazało, wszyscy tańczyli do rana, nie poddawali się, podziwiam tych ludzi za ich siłę i fizyczną, ale przede wszystkim siłę ducha.