Dlaczego kocyki minky są tak przydatne?

Dbam o to by moje córki miały wszystko to, co dla nich najlepsze. Staram się by otaczające je rzeczy były dobrej jakości i w żaden sposób na nie źle nie wpływały. Wiążą się z tym nawet tak proste rzeczy jak wybór ubrań czy koców lub pościeli, pod którymi śpią.

Kocyki minky nie podrażnią delikatnej dziecięcej skóry

kocyki minky dla dzieci i niemowlątKocyki minky mogę polecić każdej mamie. Z doświadczenia wiem, że kocyki minky dla dzieci i niemowląt sprawdzają się bardzo dobrze w codziennym używaniu. Moja starsza córka ma już pięć lat, a młodsza dwa tygodnie temu skończyła roczek i obie używają kocyków tego typu. Majka, która jest młodsza ma taki kocyk zarówno w wózku, jak i w łóżeczku. Natomiast Kornelia często w czasie dnia drzemie pod kocem minky albo przytula się do niego w nocy. Kocyki te cechują się niesamowitymi w dotyku materiałem, które idealnie nadają się dla delikatnej skóry jaką mają dzieci. Bardzo lubię te kocyki, ponieważ zawsze posiadają one dwie strony. Zawsze kupuję takie koce ze sprawdzonych źródeł, tak by mieć pewność, że przy ich produkcji (te koce szyte są ręcznie) wykorzystano najlepsze gatunkowo materiały. Kocyki minky są dwustronne – jedna strona, najczęściej z jakimś wzorem to bawełna. Druga strona zaś to jednokolorowy materiał nazywany minky, który jest puszyst i miękki w dotyku. W środku takie kocyki powinny być wypełnione antyalergiczną, silikonową włókniną, która jest bardzo lekka ale dzięki niej kocyki sprawiają, że dziecku jest ciepło.

Kocyki minky bardzo lubię za ich uniwersalność. Sama mam taki koc, w dużym rozmiarze i uwielbiam się pod nim relaksować. Tego typu kocyki oprócz oczywistego zastosowania jakim jest okrywanie moich córek np. kiedy śpią, bardzo często używam też jako matę, na której kładę Majkę np. w czasie zabaw. Kocyk minky to naprawdę niezbędna rzecz w moim domu.