Dobry wózek firmy Bebetto

Wózek to podstawowy środek transportu dla nowo narodzonego dziecka. Zapewnia mu bezpieczeństwo i komfort, jakiego potrzebuje przez pierwsze lata swojego życia. Gondola sprawdzi się przez pierwszy rok, a przez kolejne dwa, trzy lata najlepsza będzie spacerówka.

Co posiadają wózki 3w1 firmy Bebetto?

wózek 3w1 bebetto vulcano]Wózek posiada kilka praktycznych zastosowań. Możemy w nim przewozić dziecko bez względu na panującą na dworze pogodę, możemy w nim usypiać dziecko, albo uspokajać kiedy jest zapłakane. Przydaje się rodzicom żyjącym w dużym mieście, ale także tym, żyjącym na wsi. Popularny wózek 3w1 Bebetto Vulcano jest kompletem trzech produktów, nakładanych na jeden stelaż. Jest to duża i głęboka gondola, w której możemy wozić dziecko od urodzenia do nawet pierwszego roku życia. Posiada regulację podłoża, duży koszyk na zakupy pomiędzy kołami i praktyczną budkę z systemem wentylacji. Drugim elementem jest spacerówka, w której można wozić dzieci, które potrafią już samodzielnie siadać i chodzić. Także posiada regulowane oparcie, które daje dziecku możliwość przespania się w pozycji leżącej, oraz budkę z odpinanym materiałem. Jest ona wyposażona w gruby śpiworek, który możemy nałożyć na nóżki dziecka w trakcie zimowych spacerów. Ostatnim elementem kompletu 3w1 jest nowoczesny fotelik samochodowy, w którym możemy przewozić dziecko od urodzenia do osiągnięcia przez nie trzech lat. Kupując wózek Bebetto Vulcano oszczędzamy czas i pieniądze, ponieważ jest w bardzo konkurencyjnej cenie.

Dla dziecka najważniejsza jest wygoda, a dla rodzica bezpieczeństwo i funkcjonalność, która wpływa na codzienne użytkowanie. Wózki najtaniej kupimy na wyprzedażach posezonowych i w sklepach internetowych. Jeżeli nie chcemy przepłacać, to można kupić wózek z poprzedniej kolekcji.