Duże usta uzyskasz za pomocą czerwonych pomadek

Każda z kobiet ma jakieś mniejsze lub większe kompleksy. Oczywiście przeważnie nie pokrywają się one z rzeczywistością, niemniej mamy to do siebie, iż lubimy za wszelką cenę poprawiać swój wygląd, a także starać się zamaskować wszelkie mankamenty.

Piękne usta dzięki czerwonym pomadkom

czerwone pomadki do ustJa, podobnie jak wiele kobiet, również mam w swoim wyglądzie takie cechy, jakie chciałabym poprawić. Moim odwiecznym problemem i kompleksem są bardzo małe usta. Marzą mi się ponętne i pięknie wykrojone, jednak z czasem nauczyłam się z nimi po prostu żyć. Był taki moment w moim życiu, kiedy zdesperowana byłam gotowa wydać mnóstwo pieniędzy nie tylko na zabiegi powiększające usta, ale i profesjonalną operację. Pewnego dnia jednak znalazłam na internecie filmik o tym, jak szybko i w domowych warunkach poprawić zarówno kontur swoich ust, jak i optycznie je powiększyć. Efekty widziane na filmikach były dla mnie naprawdę niesamowicie rewelacyjne. Dodatkowo okazało się, iż do uzyskania pięknych i dużych ust wystarczy konturówka oraz pomadka. Z racji tego, że zawsze podobały mi się czerwone usta, zaopatrzyłam się w czerwone pomadki do ust o najróżniejszych odcieniach, zaś do nich oczywiście dokupiłam pod kolor konturówki. Warunek był tylko jeden: pomadki musiały być matowe. W innym wypadku powiększone usta będą się znacznie odznaczać i wyglądać po prostu tandetnie i sztucznie. Po kilku godzinach ćwiczeń wreszcie opanowałam nową technikę malowania ust. To o wiele lepszy sposób od jakiejkolwiek ingerencji medycyny estetycznej, bowiem każdego dnia nasze usta mogą wyglądać zupełnie inaczej z racji tego, iż to my decydujemy jaki kształt będą posiadać.

Dodatkowo okazało się, że czerwone pomadki do ust, jakie zakupiłam były naprawdę rewelacyjnej jakości. Nie tylko nie odbijały się na powierzchniach, ale i utrzymywały niemalże cały dzień. Były po prostu nie do zdarcia. Obecnie planuję większy zakup pomadek i już nie mogę się doczekać kolejnych eksperymentów!