panele podłogowe

Ekipa remontowa i panele podłogowe

W tym roku postanowiliśmy z mężem zrobić remont domu. Jako, że mieszkamy w Warszawie to wiemy, że ceny materiałów remontowych i wykończeniowych są kosmiczne. Czasami bardziej opłaca się pojechać do innego miasta i tam zakupić wszystko niż kupić u nas.

Panele podłogowe były śliczne

panele podłogoweA i tak zostanie nam coś jeszcze w kieszeni. Nie ukrywam, że do remontu domu wynajęłam architekta wnętrz. Nie chciałam żeby wyglądał jakby był w nim nieład artystyczny. Zawsze marzyłam żeby wszystko miało swoje miejsce. A, że dzieci już opuściły dom rodzinny mogliśmy z mężem sobie pozwolić na to żeby wszystko było według naszego uznania. Pani architekt zaprojektowała nam piękne parapety. Do tego doszły śliczne panele podłogowe. Oczywiście szukałam wszystkich tych materiałów w Warszawie. Jasne, że znalazłam bez problemu, ale kiedy porównałam ceny w innych miastach to zdecydowałam się ściągnąć je stamtąd. Zdecydowałam się na Białystok. Tam w sumie było nam najbliżej i do tego najtaniej. Ekipę remontową też wynajęliśmy z Białegostoku. Zaproponowałam panom fachowcom, że podczas trwania remontu mogą mieszkać u nas. Zwłaszcza, że w pomieszczeniach piwnicznych mamy urządzone male mieszkanko, do którego można wejść oddzielnym wejściem. Obiecałam im również, że zawsze będą mieć ciepły obiad i kolację. Jedynie śniadanie mieli sobie zagwarantować sami.

Zgodzili się i tak się spięli, że cały remont domu trwał dwa tygodnie. Byłam z tego bardzo zadowolona, a oni do tego wszystkiego byli bardzo uczciwi. Każdemu mogę ich polecić z czystym sumieniem.