Ekogroszek workowy z dowozem jako pomysł na biznes

Transport materiału opałowego jest bardzo kłopotliwy. Jest przy tym dużo pracy, bo trzeba znaleźć firmę, która oferuje śląski ekogroszek, potem trzeba załatwić sobie transport, bo nie zawsze przedsiębiorstwa i kopalnie go oferują, a jeśli już to bywa on drogi.

Na ekogroszku workowym można nieźle zarobić

Ekogroszek workowyNie każdy na samochód dostawczy żeby zapakować sobie ekogroszek workowany, nie każdy ma czas, żeby pojechać do firmy i przywieźć go ze sobą, nie każdy ma gdzie składować ekogroszek. Można to jednak ułatwić klientom i założyć własny biznes, czyli ekogroszek workowany z dowozem do klienta. Mam samochód dostawczy, który potrafi przewieźć bardzo dużo ekogroszku naraz. Mogę na niego załadować towar dla jednego lub wielu klientów. Niektórzy z nich zamawiają po kilka worków, bo nie mają kotłowni czy garażu do jego składowania, a ciepło w domu musi być w zimie. Kiedy pracuje się do późna, a ma się do dyspozycji tylko mały samochód osobowy, to ciężko jest przejechać przez pół miasta, żeby wziąć kilka worków z ekogroszkiem, a potem mieć cały samochód do czyszczenia. Taki ekogroszek pakowany z dojazdem jest bardzo dobry pomysł na biznes. Bo dzięki temu klient ma wszystko podane do domu pod nos i nie musi się martwić zakupami materiałów grzewczych. Cena ekogroszku z dojazdem nie jest zaporowa, żeby nikt z niej nie skorzystał, a mniej kłopotów przyciąga nowych odbiorców. Poza tym wszyscy wiedzą, ze ekogroszek ze śląska jest najlepszy, więc wszyscy chętnie go kupują.

Najczęściej wybierają ekogroszek workowany, bo jest wygodniejszy w przechowywaniu niż taki luzem, który trzeba zwalić gdzieś na podwórku lub do piwnicy. Taki biznes jest bardzo korzystny.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie: http://energoret.pl/energoret-ekogroszek/