Estetyczne i kolorowe torebki papierowe

 

Torebki papierowe zwykle nie kojarzą się z produktem o wysokim poziomie estetyki. Raczej większość widzi przed oczami szorstkie torebki z szarego papieru z recyklingu. Jednak są przecież torebki sztywne, gładkie, kolorowe. Wszystko zależy od tego czy to będą torebki na zakupy, czy na podarunki.

Torebki papierowe z różnymi nadrukami

dekoracyjne torebki papierowe z warszawyJak można sprawić, by zwykła papierowa torebka prezentowała się stylowo? Jak wyglądają dekoracyjne torebki papierowe z Warszawy i jak można je ozdobić? Wariantów jest bardzo wiele. Na pewno torebki kolorowe będą przyciągały wzrok bardziej niż te zwykłe, białe lub szare. Torebka może mieć jeden wyrazisty kolor np. czerwony, jak również mieć wiele barw i mieć paski czy kropki. Drugą opcją jest wykonanie kolorowego napisu lub logo. To opcja dobra dla firm, które szukają sposoby na reklamę przedsiębiorstwa. Takie ozdoby mogą być pokryte warstwą lakieru. Jeśli torebka jest matowa to błyszczący napis z pewnością będzie się na niej wyróżniał. Można oczywiście całą torebkę pokryć lakierem, wtedy będzie ona nie tylko ładniejsza iż torebka matowa, ale także będzie zabezpieczona przed działaniem wilgoci. Inną opcją na dekorację torebki jest wybór odpowiedniego uchwytu. Zamiast uchwytu z papieru, czy takiego wyciętego w torebce można sięgnąc po sznurki i wstążki. Te pierwsze są plecione, często bawełniane, natomiast wstążki są cienkie i delikatne. Pasują do małych torebeczek np. na biżuterię, czy na zegarek. A do dużych torebek lepszy będzie sznurek.

Dekoracyjne torebki papierowe mogą mieć różne kształty i wielkości. Zamiast standardowej, wysokiej i wąskiej torebki można wybrać torebkę niską i szeroką, czy w formie kwadratu. Z pewnością ciekawy kształt, kolor, czy wykończenie torebki sprawi, że będzie ona bardziej stylowa.