Gdy kobieta podrywa mężczyznę

Żyjemy w czasach, kiedy już dawno podrywanie przestało być wyłączną domeną mężczyzn. Dzisiaj kobiety charakteryzują się coraz większą pewnością siebie, która bardzo często przenosi się również na kontakty z mężczyznami. Oznacza to, że coraz częściej to kobiety podrywają mężczyzn. Jak przeprowadzić ten proces, by był skuteczny?

Jak skutecznie podrywać mężczyznę?

podrywanieNa pewno trudno wypracować jeden schemat działań, który zawsze będzie skuteczny, jeśli chodzi o podrywanie mężczyzn. Każdy mężczyzna jest inny i każdy z nich reaguje na inne bodźce. Oczywiście, panuje przekonanie, że panowie reagują przede wszystkim na wygląd kobiety, że skupiają swoją uwagę na konkretnych częściach jej ciała, w związku z tym, by uwieść mężczyznę, powinnyśmy je eksponować do granic możliwości. Z drugiej strony jednak, to tajemnica kusi najbardziej, więc może wcale pokazywanie większej ilości naszego ciała, nie działa na naszą korzyść? W tym zakresie najlepiej postawić na naturalność. Jeśli na co dzień nie chodzimy w szpilkach i nie nosimy krótkiej sukienki, na pewno nie będziemy czuć się sobą, podrywając kogokolwiek właśnie w takim stroju. Zdecydowanie powinnyśmy postawić na nasze zalety i mocne strony. Jeśli jest nią nasz umysł i inteligencja, nie wahajmy się na to postawić. Tylko dzięki temu będziemy w stanie znaleźć mężczyznę, który będzie podzielał nasze zainteresowania i z którym będziemy mogły przegadać całe lata.

Czasami w podrywaniu sprawdzi się postawa związana ze stereotypem „słabej płci”, innym razem zaś umiejętność wykonania pierwszego kroku. Wszystko tak naprawdę zależy od charakteru – zarówno kobiety, która podrywa, jak i podrywanego mężczyzny. Na pewno, jeśli ktoś wpadł nam w oko, warto próbować znaleźć na niego odpowiedni sposób i nie zastanawiać się, czy również zwrócił na nas uwagę.