Gdzie w Warszawie znajdę serwis rolet?

Kilka tygodni temu założyłem sklep jubilerski. Ponieważ w środku znajdują się bardzo cenne i drogie rzeczy musiałem odpowiednio zabezpieczyć wejście do budynku. Zamontowałem roletę antywłamaniową w oknie i drzwiach. Po pewnym czasie zauważyłem, że zaczęła się ona delikatnie zacinać. Postanowiłem oddać ją do naprawy, żeby któregoś dnia nie okazało się, że nie działa wcale.

Zatrudniłem ekipę, która serwisuje rolety zewnętrzne

serwis rolet zewnętrznych warszawaKupiłem rolety używane, dlatego nie miałem możliwości oddania ich do serwisu gwarancyjnego. Musiałem znaleźć kogoś kto się tym zajmie prywatnie. Poszukiwania odpowiedniej ekipy rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: serwis rolet zewnętrznych warszawa, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć ekipę, która zajmowała się tego typu sprawami. Był to renomowany serwis, który posiadał wieloletnie doświadczenie w naprawie i wymianie rolet zewnętrznych marki, którą posiadałem. Od razu zadzwoniłem na podany numer telefonu i umówiłem się z nimi na naprawę. Całe szczęście, mieli bardzo szybkie terminy, dlatego zjawili się u mnie w sklepie już następnego dnia. Okazało się, że usterka nie jest poważna. Wystarczyło wymienić przesuwnicę, która się lekko zatarła i dlatego tak ciężko było przesunąć roletę w dół, kiedy chciałem ją zamknąć. Cena, którą zapłaciłem za usługę, również była bardzo przystępna.

W związku z tym, byłem bardzo zadowolony. Teraz nie miałem już żadnych problemów z roletą, a mój sklep był w pełni chroniony. Dużą zaletą ekipy, którą zatrudniłem do serwisowania tego sprzętu było to, że dojazd do klientów na terenie Warszawy był darmowy. Ponieważ prowadzę swój sklep w samym centrum tego miasta, nie musiałem dodatkowo dopłacać za ich przyjazd. Działali oni bardzo sprawnie i fachowo.