Grawerowanie laserowe – zegarek dla męża

Mój mąż ma niedługo urodziny. Są to czterdzieste urodziny także chcę kupić mu naprawdę wyjątkowy prezent. Co roku z okazji urodzin najczęściej kupuje mu koszulę lub perfumy. Uważam, że zawsze te prezenty się mu przydają jednak w tym roku musi być to coś innego.

Grawerowanie laserowe możliwe na wielu rzeczach

grawerowanie laseroweOd jakiegoś czasu oszczędzałam pieniądze na to by kupić mu wyjątkowy prezent. W pewnym sklepie znalazłam bardzo ładny zegarek i wiem, że mąż z takiego prezentu by się ucieszył. W sumie z pieniędzy, które udało mi się zaoszczędzić spokojnie mogę sobie na niego pozwolić. Koleżanka powiedziała mi, że można byłoby zrobić także na nim jakiś grawer w Olsztynie, bo tam właśnie jest punkt gdzie takie rzeczy można zrobić. Ona zamawiała tam długopisy reklamowe jakiś czas temu. Koleżanka powiedziała mi, że w tym punkcie można zrobić znakowanie laserowe praktycznie na wszystkim. Myślę, że to dobry pomysł żeby taki grawer laserowy umieścić na bransoletce zegarka po jego wewnętrznej stronie. Mogłabym przecież napisać tam jakąś specjalną dedykację na jego urodziny. Taki zegarek z grawerem na pewno byłby idealnym prezentem. W punkcie tym pokazałam zegarek i powiedziałam, że chcę na nim wykonać tanie grawerowanie laserowe od wewnętrznej strony. Pan powiedział mi, że takie rzeczy robią naprawdę często. Pokazał mi także jakby mogły wyglądać przykładowe nadruki UV bo coś takiego też można zrobić. Mi jednak najbardziej spodobał się zwykły grawer. W domu wymyśliłam dokładnie co chcę aby było na nim napisane. Ten laser, który jest używany do biżuterii jest podobno bardzo delikatny.

No zegarek był drogi także mam nadzieję, że nie zostanie uszkodzony podczas robienia graweru na nim. Pan przyjął zamówienie i miałam się zgłosić po zegarek za dwa dni. Gdy odebrałam zegarek byłam naprawdę bardzo zadowolona z efektu.