Idealny podkład w musie

Podstawą dobrze wykonanego makijażu jest idealna, nieskazitelna skóra. Wyrównany koloryt, brak plam i odbarwień to klucz do sukcesu. Każda z kobiet ma inny typ cery, karnacji, dlatego należy dobierać kosmetyki pod siebie i swoje wymagania. Dodatkowo, do każdej urody będzie pasował zupełnie inny makijaż. Jedno jest jednak pewne – bazą każdej z odsłon jest piękna i zdrowa skóra twarzy.

Podkład podstawą dobrego makijażu

essence podkład w musieNa rynku można znaleźć wiele podkładów – od bardzo tanich i lekkich, po drogie i ekskluzywne. Jaki z nich jest najlepszy? Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ ile jest kobiet na świecie, tyle opinii na temat działania danego produktu. Kosmetyki tworzone są z myślą o wielofunkcyjności i niektóre z nich faktycznie nadadzą się dla różnych typów cery, ale nie wszystkie mają aż tak szerokie zastosowanie. Np. jeżeli chodzi o konsystencję podkładu, wiele kobiet decyduje się na wygodne rozwiązanie, czyli mus. Znane i lubiane przez użytkowniczki firmy, takie jak Essence podkład w musie reklamują jako swój najlepiej sprzedawany podkład i bazę pod makijaż. Aby w pełni odczuć potencjał tego kosmetyku, należy uprzednio wklepać opuszkami palców delikatny krem nawilżający. To pomoże zlikwidować powstawanie nieregularnych plam i ładnie rozprowadzi cały produkt po powierzchni twarzy. Mus Soft Touch od Essence nie pozostawia ciężkiej warstwy i skorupy na twarzy; jest lekki i przewiewny, ale dobrze kryjący i matowy.

Dobrze skorygowany koloryt skóry twarzy pozwala na wydobycie piękna i elegancji z kobiety i makijażu, który nosi. Podkład Essence sprawdzi się zarówno na wielkie wyjścia i oficjalne przyjęcia, jak i do noszenia na co dzień. Zapewnia matowe wykończenie, przez co nadaje świeżości i kryje zmęczenie w postaci ziemnych cieni pod oczami.