Jak działa suszarka kieszeniowa?

Obecnie w wielu restauracjach, hotelach, urzędach, czy publicznych toaletach znajdują się suszarki do rąk. Zastępuje się nimi ręczniki, ponieważ mają bardzo dużo zalet. Ich montaż również nie jest trudny, a cena bardzo przystępna. Bez problemu każdy może się w nie wyposażyć.

Jak korzystać z suszarki kieszeniowej?

suszarka kieszeniowa do rąkCodziennie na naszej skórze osadzają się bakterie, które znajdują się w niemal każdym miejscu. Nie ważne czy jest to biuro, stolik w restauracji, czy toaleta. W związku z tym bardzo ważne jest dbanie o własną higienę. Nie trzeba oczywiście przeprowadzać tutaj skomplikowanych procesów. Wystarczy tylko regularnie myć ręce i uważać na sprzęty, z których się korzysta i których się dotyka. To zadanie ułatwiają właśnie wspomniane już publiczne toalety, z których każdy może swobodnie korzystać. Znajdują się w nich zazwyczaj suszarki kieszeniowe. Są one bardzo łatwe w użyciu, a ich montaż nie jest skomplikowany. Wystarczy tylko włożyć ręce pomiędzy dwa ramiona sprzętu i w ten sposób uruchomić czujnik, który wypuszcza powietrze. W ten sposób szybko można osuszyć czyste dłonie zaraz po umyciu. Cały proces trwa około dziesięciu sekund, a jest to możliwe dzięki mocy. Suszarka kieszeniowa do rąk zazwyczaj posiada od 1000 do 1300 W. Oczywiście każdy model wyposażony jest w specjalny czujnik, dzięki któremu powietrze osusza skórę i następnie po zakończonej czynności automatycznie się wyłącza. Niektóre rodzaje tego sprzętu posiadają także specjalną grzałkę, która ociepla powietrze.  

Działanie suszarek kieszeniowych nie jest skomplikowane, tak samo, jak ich montaż. Głównie spotyka się je w miejscach publicznych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by się w nie wyposażyć i korzystać z nich w domu. Wszystko zależy od preferencji konkretnego klienta.