Jaki rower kupić dziecku?

Każdy pamięta, że nauka jazdy na rowerze nie była wcale taka łatwa. Kosztowała nas sporo emocji. Głównie strachu przed upadkiem na chodnik. Jednak takie problemy rzadziej towarzyszą dzieciom, które zaczynają przygodę z rowerem, z bocznymi kółkami.

Najlepszy rower dziecięcy – Racer

kross racer dla dzieciKross jest polską firmą, która specjalizuje się w produkcji rowerów każdego typu. Również dla każdej z płci, nie wyłączając z tego grona dzieci. Rowery dziecięce tej firmy to unikalny styl oraz sportowy charakter. Omawiany model, czyli Kross Racer dla dzieci ma dołączone do zestawu boczne kółka, które jednak w każdej chwili można zdemontować. Ten model to jeden z najpopularniejszych rowerów dziecięcych w Polsce. Sprzedał się już w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy również za granicami kraju. Kross Racer jest dedykowany dzieciom będącym między czwartym, a szóstym rokiem życia. Dla zachowania ich bezpieczeństwa, jednoślad posiada osłony z gąbki, umiejscowione na kierownicy, mostku oraz ramie (opcjonalnie). Racer występuje w kilku wersjach kolorystycznych, idealnie odzwierciedlających jego sportowe inklinacje – to na pewno ucieszy naszego, młodego cyklistę. Kross racer to model, jaki łatwo zapada w pamięć, dzięki wyjątkowemu zaprojektowaniu ramy. Jeżeli chcemy kupić ten model roweru dla dzieci, najlepiej zamówić go w którymś z popularnych sklepów internetowych. W ten sposób zakup jest szybki, a towar dochodzi do nas maksymalnie w czterdzieści osiem godzin. Każdy rower posiada gwarancję, a w niektórych ofertach także gratisowe serwisowanie przez określona długość czasu.

Jeżdżenie na takim rowerze to dla naszej pociech wielki komfort, a w dłuższej perspektywie wspomnienie, które będzie już zawsze powracało jako związane z pierwszym, własnym rowerem. Kross racer jest też znacznie tańszy od swoich zagranicznych odpowiedników.