Jakie są konsekwencje złego montażu drzwi?

Gdy moja mama skończyła osiemdziesiąt lat, postanowiłam, że przeniesie się do mnie. Ja nie mogłam przeprowadzić się do niej, bo trzymała mnie na Śląsku praca, i to bardzo dobra. Stać mnie było na przystosowanie domu do jej zamieszkania, ale nie na zmianę tak dobrej pracy. Miała się wprowadzić we wrześniu.

Które śląskie firmy montują drzwi?

montaż drzwi śląskDo tego czasu musiałam naprawić podjazd dla jej wózka i zmienić wszystkie drzwi w mieszkaniu. Mama poruszała się na wózku. Problemem nie było zamówienie drzwi, ale raczej ich montaż. Znałam człowieka, który wiedziałam, że drzwi zrobi mi naprawdę dobrze, ale na pewno mi ich nie zamontuje. Przez chwilę zastanawiałam się, czy nie zmieniać tego i nie udać się do jakiejś sieciówki. Kupić drzwi i wziąć je z montażem, ale stwierdziłam, że montaż nie jest przecież aż tak problemowy. Miałam dobre futryny, bo już kiedyś mama u mnie mieszkała, ale drzwi się poopuszczały z czasem, inne wymagały regulacji, jeszcze kolejnych nie miałam. Chciałam teraz kupić wszystkie takie same i zamontować je porządnie, wyregulować, by same się nie zamykały ani nie otwierały. Wiem, jak potrafią być irytujące drzwi, które nie domykają się lub trudno się otwierają. Ja sobie z tym poradzę, ale nie moja mama. Wyszukałam montaż drzwi śląsk we wszystkich znanych mi źródłach informacji, a na następny dzień dzwoniłam pytać o wolne terminy. Firmy musiały być solidne. Zależało mi na doświadczeniu i profesjonalizmie, a nie cenie.

Na szczęście wszystko poszło gładko, szybko i bez problemów. Już pierwsza firma, z którą się kontaktowałam miała wolny termin, a ja nie szukałam dalej. Temat montażu drzwi był mi obcy, dlatego mogłam się zdać tylko na opinie innych klientów. Te okazały się sprawdzone, a mama przeprowadziła się do mnie zgodnie z planowanym terminem.