Jestem hodowcą prowadzącym szkolenia psów

Jestem hodowcą psów rasowych w Warszawie. Mam całkiem spore doświadczenie. Od lat rozmnażam owczarki niemieckie oraz labradory w celach szkoleniowych. Bardzo selekcjonuję swoje potomstwa. Wiele jednostek policji chętnie zabiera od nas szczeniaki. Prowadzę również szkolenie szczeniąt.

Szkolenie psów dla policji

Szkolenie psówOkazało się, że jest wiele chętnych osób na tego typu usługi. Każdy pragnie mieć idealnie grzecznego pupila. Ja w tym po prostu pomagam. Nie jest to trudne zajęcie. Muszę być dobrym obserwatorem i wychwytywać wszystkie błędy wychowawcze. Dzięki moim wskazówkom właściciele czworonogów lepiej zaczynają rozumieć psychikę podopiecznych. Raz prowadziłem nawet profesjonalne szkolenie psów-Warszawa. Dostałem wtedy zaproszenie od swojego znajomego z branży. Byłem u niego kilka tygodni. W tym celu musiałem odbyć naprawdę długą podróż. Mieszkałem w bardzo miłym hotelu. To było bardzo oficjalne wydarzenie. Przyjechało do nas wielu funkcjonariuszy, którzy tresowali swoje psy policyjne. Tam musieliśmy podwyższyć naszą poprzeczkę. Na końcu zrobiliśmy nawet zawody. Atmosfera była nie do opisania. Przygotowaliśmy nawet nagrody. Był nią nasz psi fryzjer. Zwycięzca mógł za darmo cztery razy skorzystać z jego usług. Było to bardzo drogie. Wiele psów miały długą sierść, która wymagała specjalnej pielęgnacji. Strzyżenie psów nie było wcale takim prostym zadaniem. Każdy włos wymagał indywidualnego podejścia. Takie czworonogi często pracowały w bardzo trudnych warunkach. Często były narażone na różne niebezpieczne sytuacje. Musiały zachować pełną elastyczność.

Uważałem, że jest to naprawdę bardzo cenna nagroda. Na szczęście ja sam zajmowałem się takimi rzeczami. Również moja siostra była specjalistką od psiej sierści i bardzo często mi pomagała. Takie wsparcie było dla mnie naprawdę ważne. Przy takiej ilości zwierząt warta była każda pomoc.