Klienci chwalili nasze tekstylia

 

Prowadzę firmę od jakiegoś czasu. Dostałam ją od rodziców. Wróciłam z zagranicy na ich prośbę. Byli już coraz starsi i chciałam im pomóc. Prowadzili firmę od kiedy pamiętam. Chcieli przekazać ją w dobre ręce a ja nie chciałam żeby jej sprzedawali dlatego wróciłam. Rodzice zatrudniali sporo osób i zajmowali się produkcją i sprzedażą różnych materiałów do hoteli.

Sprzedawałam tekstylia do hoteli i nie tylko

tekstylia hotelowe producentRodzice współpracowali z dobrymi i polecanymi producentami. Zamawiali najlepszej jakości materiały, które były solidne i bardzo wytrzymałe. Ja także nawiązałam kilka nowych kontraktów. Zależało mi na tym żeby materiały, z których szyte były poszewki na kołdry, poduszki były bardzo solidne i odporne na plamy. Zainwestowałam także w materiały, które idealnie nadawały się na zasłony czy firany i poduszki ozdobne. Mieliśmy sporo sprawdzonych już odbiorców ale także trafiali się nowi. Klienci mogli nas znaleźć w Internecie. Wystarczyło, że w wyszukiwarce wpisali tekstylia hotelowe producent i pojawiała się nasza strona firmowa. Była bardzo czytelna. Każdy kto z niej korzystał łatwo mógł zrobić zakupy. Gwarantowaliśmy dowóz bezpośrednio przez kuriera bądź wysyłkę pocztą. Wszystkie tekstylia, które oferowaliśmy były solidnie wykonane i cieszyły się dużym uznaniem naszych klientów. Mieliśmy sporo zadowolonych klientów. Cieszyłam się, że mogłam prowadzić tą firmę. Każdy klient znalazł u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Zapewnialiśmy kołdry i poduszki w różnych wymiarach. Pościele mogły być w różnych kolorach i wzorach. Firma dobrze się rozwijała. Rodzice byli ze mnie dumni, ze sobie świetnie radzę. Cieszyłam się, że powierzyli mi firmę, której poświęcili prawie całe swoje życie. Musiałam kontynuować rodzinną tradycję bo wiele moim rodzicom zawdzięczałam.

Więcej na perfect.gpe.pl