Klimatyczny i piękny Powidz

Jestem studentem, sesja się niebezpiecznie zbliża, więc nauki jest bardzo dużo. Silna presja czasu powoduje, że wiedza już praktycznie nie wchodzi do głowy, dlatego wybrałem się z bliskimi na 2 dni do okolicznego Powidza z nadzieją na odpoczynek i regenerację mentalną. Nie zawiodłem się.

Korzyści z relaksu w Powidzu

tanie noclegi PowidzWybraliśmy się do Powidza, ponieważ wiele razy słyszeliśmy o nim tyle dobrych rzeczy, a jeszcze nigdy w nim nie byliśmy. Kiedy zobaczyliśmy tę piękną okolicę, przekonałem się, ze wszystko, co wcześniej słyszałem o tym miejscu było zdecydowaną prawdą. To jest cudowne miejsce, w którym można spokojnie odpocząć, a to było mi szczególnie potrzebne w mojej napiętej sytuacji. Czysta woda, mnóstwo zieleni, życzliwi ludzie i wiele innych zalet, które sprawiły, że bardzo chętnie tam wrócę. Przede wszystkim jednak Powidz spełnił moje oczekiwania, ponieważ mentalnie się zresetowałem w trakcie wypoczynku tam. Miasteczko to jest zdecydowanie godne polecenia. Dodatkowo muszę przyznać, że tanie noclegi Powidz to coś czym miasteczko może się poszczycić. Warto spędzić tam urlop wypoczynkowy, osobiście bardzo polecam, ponieważ wiem pozytywny wpływ miało to miejsce na mnie i moich bliskich. Jest to miejsce godne polecenia, warto je odwiedzić i zostać tam na dłużej, ja żałuję, zę nie mogłem zostać tam więcej niż 2 dni, niestety muszę zdać sesję. Jednak nawet kilkadziesiąt godzin spędzonych w tym miejscu to coś, dla czego warto to miasteczko odwiedzić.

Powidz wybrałem dlatego, że wiele razy o nim słyszałem. Jest to miejsce bardzo ustronne, już kilkanaście kilometrów przed miasteczkiem droga przebiega między lasami. Jest to więc miejsce ustronne i ciche, a takiego poszukiwałem. Jak dla mnie to miejsce na zdecydowaną, pewną i silną piątkę.