Kupno dużej działki

Przez ostatnie lata bardzo dużo i ciężko pracowałem. Wszystko po to, by w dzień piątej rocznicy mojego ślubu poinformować żonę, że zaczniemy budować dom. Chciałem bowiem przez te lata oszczędzić odpowiednią sumę na zakup dużej działki. Byłem bardzo usatysfakcjonowany, kiedy udało mi się osiągnąć ten cel. Zakupiłem działkę i nie mogłem doczekać się reakcji mojej ukochanej.

Zakup działki pod budowę domu

duża działka na sprzedażŚwieżo po ślubie zamieszkaliśmy wraz z żoną w niedużym, dwupokojowym mieszkaniu w centrum miasta. Brakowało nam przestrzeni i spokoju. Wychowaliśmy się bowiem w małych miasteczkach i czasami potrzebowaliśmy uciec od tego zgiełku. Miałem to na uwadze, kiedy okazało się, że stać mnie na zakup działki pod budowę domu. Odkąd tylko pamiętam, od zawsze z żoną marzyliśmy o posiadaniu własnego domu położonego na dużej działce. Dlatego też przez te wszystkie lata ciężko pracowałem, by oszczędzić odpowiednią sumę. Kiedy takową zebrałem, w centrum mojego zainteresowania znalazła się duża działka na sprzedaż. Byłem bardzo podekscytowany wizją jej zakupu. Co więcej, udało mi się załatwić wszelkie sprawy urzędowe jeszcze przed naszą piątą rocznicą ślubu. Nie mogłem wręcz doczekać się reakcji mojej żony w momencie, w którym pokażę jej, że już niedługo na tej działce zacznie się budowa naszego wymarzonego domu. Z wielką niecierpliwością wyczekiwałem dnia naszej piątej rocznicy ślubu.

Kiedy nadszedł dzień naszej piątej rocznicy, zabrałem żonę na wycieczkę, na niedawno zakupioną działkę. Była ona naprawdę duża! Kiedy zdradziłem jej skrywaną tajemnicę, po jej policzkach pociekły łzy wzruszenia. Ja również byłem bardzo szczęśliwy. Miałem wrażenie, że dzięki temu rozpoczniemy niesamowitą przygodę w naszym życiu, przez którą będziemy przemierzać wspólnie.