cena paneli ściennych 3d

Lep na muchy na panelach ściennych 3D

Mamy pełno owadów w domu. Ich bzyczenie jest nie do wytrzymania. Latają wszędzie. Dosłownie. Ostatnio usiadły na panele dekoracyjne 3d, i nawet nie zauważyłam kiedy z stamtąd wyskoczyły i narobiły halsu. Mnie ugryzł komar tak mocno, że spuchła mi cala ręka.

Muchy upodobały sobie panele ścienne 3D

cena paneli ściennych 3dNie wiem czemu szczególnie upodobały im się panele ścienne 3d, ale tam jest ich chyba najwięcej. Siadają i chowają się pod aplikacjami. Dlatego chyba jakoś osłonię panele 3d, albo założę na nie lep.  Może, że muchy tak lubią te miejsce miała na to wpływ cena paneli ściennych 3d? Lep, to może to będzie jakieś wyjście. Bo już nikt nie wie co robić. Odganiamy się od nich strasznie. Moja córka uważa, że za dużo jedzenia mamy na wierzchu, ale to nieprawda. Ja wszystko chowam na bieżąco. Nie wiem jak sobie z nimi poradzić oprócz tego. Nawet zamykamy okna i ich nie wpuszczamy. Biedne mieszkanie, pełne jest obiadujących je paskudnych much. Dobrze, że ściany i panele nie mogą mówić. Bo dosłownie by wrzeszczały. Kupiłam jakiś spray i chociaż na jakiś czas nie zapuszczają się w tereny naszego domu. To na prawdę jakiś wysyp. Jak poszłam do lasu, to pogryzło mnie tyle komarów, że wszędzie miałam ślady i plamki i chodziłam drapiąc się. Paranoja. Niech ta faza na nie się już skończy. Albo niech napryskają czymś takim, co nie spowoduje ich prędkiego nawrotu. Niech sobie lecą do ciepłych krajów, o. To jest pomysł.

Po zainstalowaniu lepów co kawałek, mamy w końcu trochę spokoju, jednak nieraz po ciemku i ja się do jakiegoś przykleję. Ostatnio mąż musiał mnie odczepiać do ściany. I cała piżama do wyrzucenia od tego kleju z lepów, echh, ja to mam pecha.