Maciek dostał ode mnie fajną koszulkę

 

Macieja poznałam na imprezie u Joli. Początkowo nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia, ale po czasie bardzo się zaprzyjaźniliśmy. Świetnie się dogadujemy cały czas i teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego. Chcę mu dać w prezencie coś wyjątkowego.

Z koszulki carhartt Maciek się ucieszył

carhartt koszulkaCzasami robię swojemu chłopakowi prezenty bez okazji i tym razem planowałam to samo. Kiedy zalogowałam się do komputera, żeby sprawdzić oferty sklepów online to wyskoczyła mi strona, której Maciej ostatnio nie zamknął. Na tej stronie była carhartt koszulka w kolorze brązowym i wiem, że mój chłopak ją przeglądał. Sam na dobrą sprawę podsunął mi pomysł na prezent. Wiem, że z takiej koszulki na pewno będzie zadowolony. Wiem dobrze jaki rozmiar nosi i to nie stanowiło problemu. Wybrałam dokładnie tę koszulkę, którą Maciej oglądał w tym sklepie. Zamówiłam przesyłkę za pobraniem. Wykasowałam całą historię przeglądania, żeby mój chłopak nie zorientował się jaka niespodzianka na niego czeka. Po dwóch dniach dotarła do mnie carhartt koszulka, która prezentowała się jeszcze lepiej niż w internecie. Nie dziwiłam się, że ją oglądał, bo mi również od razu się spodobała. Kupiłam torebkę na prezent w pobliskim sklepie i zrobiłam zakupy na obiad. Nie dość, że Maciek dostanie prezent to jeszcze przygotuję dla niego coś pysznego na kolację. Kiedy przyszedł do mnie wieczorem i zobaczył, że czeka na niego paczuszka z prezentem to się ucieszył. Od razu wszystko wypakował a koszulkę przymierzył i pasowała idealnie.

Maćkowi tak bardzo spodobała się koszulka, że nosi ją często. Kupił sobie jeszcze kilka takich samych, ale w innych kolorach. Powiedział, że to najlepszy prezent jaki ode mnie dostał. Nie przyznałam się, że zostawił otwartą stronę sklepu online.