Makijaż permanentny jest super!

 

Strasznie denerwowało mnie codzienne malowanie brwi. Mam rzadkie brwi, więc ich wystylizowanie zajmowało mi dużo czasu rano. Od kilku miesięcy marzył mi się permanentny makijaż brwi wykonany metodą piórkową. Metoda ta mimo tego, że wygląda bardzo naturalnie to jest widoczna i podkreśla kształt oka.

Makijaż permanentny ułatwił mi codzienny makijaż

makijaż permanentny metodą piórkową w ŁodziNie mogłam doczekać się już kiedy będę miała nowe, idealne brwi. Makijaż permanentny metodą piórkową w Łodzi musi być bardzo popularny, bo prawie każdy salon kosmetyczny ma go w swojej ofercie, a kolejki na zabiegi były bardzo długie. Ja zanim zdecydowałam się na ten zabieg przeczytałam bardzo dużo opinii na jego temat oraz obejrzałam dużo zdjęć z przed i po zabiegu. Popytałam tez wśród znajomych, w końcu takie rekomendacje od ludzi, których znamy są najbardziej wiarygodne. W ten sposób właśnie wybrałam odpowiedni salon. Ten sam zabieg miały w nim przedtem dwie moje przyjaciółki i ich brwi wyglądają naprawdę dobrze. Poza tym cena jaką musiały zapłacić za wykonanie permanentnego makijażu brwi nie była wysoka, a do tego dostały zniżki na kolejne zabiegi. Ten makijaż trzeba co jakiś czas poprawiać. Potrzebne to może być co roku lub dwa, wszystko zależy od tego jak nasza skóra na będzie na makijaż reagować. Mam nadzieję, że u mnie ten makijaż będzie trzymał się na skórze bardzo długo.

Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam dzięki zabiegowi wypełniania brwi metodą piórkową. Zależało mi na efekcie naturalnych brwi, i cieszę się, że kosmetyczce udało się zrobić takie brwi, które dobrze pasują do mojej twarzy i podkreślają moją urodę. Bardzo nie chciałabym chodzić z nienaturalnymi, przerysowanymi brwiami, które z powodu złego makijażu niestety posiada wiele kobiet na ulicy.