Misie, które usypiają dzieci

 

Szybkie i łatwe zasypianie, spokojny sen maluszka, dni bez dolegliwości spowodowanych niemowlęcą kolką. O tym marzy niemal każdy rodzic. Pierwsze miesiące z dzidziusiem bywają trudne. On musi się przystosować do nowego środowiska, a mama i tata do nowych obowiązków oraz, dość często, do bezsennych nocy.

Szumiące misie dostępne w sklepie internetowym

szumisie sklep internetowyIstnieje wiele pomysłów na to, jak radzić sobie z marudzącym niemowlaczkiem. W tej kwestii najwięcej do powiedzenia mają zawsze babcie i ciocie, jednak tylko mama i tata wiedzą, jak naprawdę wygląda rzeczywistość z nowonarodzoną pociechą. Większość maluszków, o czym szybko przekonuje się część świeżo upieczonych rodziców, lubi słuchać różnego rodzaju szumów: odkurzaczy, suszarek do włosów, wyciągów kuchennych. Te dźwięki kojarzą im się z odgłosami życia płodowego i wpływają uspokajająco na najmłodszych. Na szczęście nie musimy już włączać sprzętów AGD, aby uśpić dziecko, ponieważ na rynku są dostępne szumisie sklep internetowy. Są to misie, które generują 5 rodzajów przyjemnych dla niemowlaczka szumów: biały szum, który imituje suszarkę, szum o niskich częstotliwościach, padający deszcz, fale morskie oraz szmer wód płodowych z bijącym serduszkiem. Szumisie wpływają kojąco na dzieciaczki, które cierpią z powodu kolek lub mają problemy z zasypianiem. Szumiące pluszaki są produkowane w Polsce z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Po wyjęciu z misia szumiącego mechanizmu, można go prać w pralce.

Szumisie można bez problemu kupić w sklepie internetowym. Ich ceny wahają się od około 100 do 300 zł, w zależności od modelu wybranej maskotki. Szumiące misie posiadają dodatkową opcję SZUMIŚ NIANIA, która, dzięki specjalnej aplikacji pozwala na połączenie pluszaka ze smartfonem mamy oraz taty, i informuje o przebudzeniu dziecka.