Modne ciuchy oversize

W niedługim czasie zostanę mamą. Bardzo się z tego powodu cieszę. W końcu już najwyższy czas w moim wieku. Ostatnio była u nas nasza znajoma, która zaprosiła nas na ślub wraz z weselem, w związku z czym znów potrzebuję kreacji. Niestety te, które znajdują się w mojej szafie się nie nadają, ponieważ brzuszek w nie nie wejdzie.

Szeroka sukienka na wesele

sukienki oversizeZresztą wesele jest dopiero za dwa miesiące. Ja będę wtedy w szóstym miesiącu ciąży, więc mój brzuch się jeszcze dodatkowo zwiększy. Zakup sukienki zostawiam praktycznie na ostatnią chwilę. Osobiście nie lubię kupować ciuchów typowo ciążowych, dlatego postanowiłam postawić na sukienki oversize. W taką kreację mój brzuszek bez problemu wejdzie, a po urodzeniu również będę mogła ją założyć. Same dobre strony. Obecnie moda stawia na luźniejsze kreacje. Tym bardziej, że wesele ma się odbyć w sierpniu. Biorąc pod uwagę ostatnie temperatury to zapewne będzie wtedy panował upał. Luźniejsza sukienka dla kobiety w ciąży jest wtedy jak najbardziej na miejscu. Sukienki oversize są fajne właśnie z tego powodu, żę zapewniają odpowiednią przestrzeń i dla mamy i dla brzuszka. Całe szczęście, że nadal trwa moda na takie sukienki. Dzięki temu nie będę miała problemu ze znalezieniem sklepu, który mógłby mi zaoferować taki krój. Oczywiście wszystko w dobrej cenie, ponieważ same przygotowania na nadejście dziecka są bardzo duże, a jeszcze trzeba dać prezent dla pary młodej.

Mój brzuch jest coraz większy. Wygląda trochę jakbym spodziewała się bliźniaków co najmniej. Najwidoczniej urodzi się duży chłopak, pierworodny syn. Mam nadzieję, że jakakolwiek sukienka oversize będzie na mnie pasować w tym stanie. Mam zamiar ją kupić na tydzień przed weselem. Już sobie upatrzyłam interesujące mnie modele.