Mój nowy licznik rowerowy z gps

Dla każdego zapalonego rowerzysty bez wątpienia takie gadżety liczniki rowerowe, żelowe siodełka, specjalne uchwyty na telefon są bezcenne. Ja sama codziennie jeżdżę na rowerze, codziennie cieszy mnie te kilka minut, w których mogę beztrosko pedałować.

Podróżne na rowerze z licznikiem z gps

licznik rowerowy z gpsKażdego dnia dojeżdżam do pracy na rowerze i każdego dnia cieszę się, że nie muszę stać w kilometrowych korkach, aby na czas dotrzeć do pracy. Jednak nawet w weekend uwielbiam wsiąść na rower i wówczas pojeździć po parkach, lasach, po nie znanych mi okolicach. W takich sytuacjach niezastąpiony jest mój nowy licznik rowerowy z gps. Kupiłam go kilka dni tego i naprawdę go uwielbiam. Zakup tego licznikach właśnie z gps to był naprawdę udany zakup. Podróżne na rowerze z licznikiem z gps są dla mnie dużo bezpieczniejsze, wiem, że nie zgubie się, zawsze znajdę drogę do domu. niestety nie mam za dobrej orientacji w terenie i tak samo jak uwielbiam lasy, tak samo boję się zawsze, że zabłądzę. Dlatego mój nowy licznik rowerowy z funkcją gps jest idealny dla mnie. ponadto licznik oczywiście liczy ilość przejechanych klinometrów, dzięki temu wiem ile wynosiła moja trasa, jak szybko jechałam, czy moja kondycja poprawiła się, czy wręcz przeciwnie. Myślę, że każdy kto uwielbia jazdę na rowerze, tak jak ja będzie zadowolony z takiego licznika. Teraz jeszcze do pełni szczęścia brakuje mi specjalnego uchwytu na rower do trzymania telefonu.

Dzięki temu łatwiej będzie mi odpierać połączenia w trakcie jazdy, zmieniać piosenki, czy wałczyć mapę, jeśli będę jechać w nowe miejsce. Pewnie niektórzy traktują i myślą o samochodach, tak samo jak ja myślę o moim rowerze. Ale cóż, naprawdę lubię jeździć na rowerze i moim zdaniem jest to idealny sposób transportu.