sesja dziecięca

Moje studio fotograficzne i sesje dziecięce

Nie mogłam uwierzyć w to, że moje marzenia zaczęły się w końcu spełniać. Po latach udało mi się otworzyć moje własne studio fotograficzne. Znalazłam taki lokal do wynajęcia i stwierdziłam, że będzie mnie na niego stać.

Najbardziej lubię sesje dziecięce

sesja dziecięca

Wcześniej moim miejscem pracy był dom, to tu zajmowałam się obróbką i tworzeniem zdjęć, czasami jeździłam w plener, lub do domu klientów. Teraz ja, pani fotograf, mam już swój własny profesjonalny salon. Mam nadzieję, że mój kochany Śląsk będzie mnie odwiedzał z radością, i że z wieloma osobami nawiążę dłuższą współpracę. Interesuje mnie dużo aspektów fotografowania. Przede wszystkim sesja noworodkowa, bo to takie jedyne i bardzo krótkie chwile w życiu każdego dziecka, a później dorosłej już osoby. Ten okres noworodkowy trwa najkrócej, dlatego zawsze trzeba się spieszyć, by zdążyć wszystko uchwycić. Dlatego fotografia dziecięca jest taka nietuzinkowa i za każdym razem przyciąga wzrok. Dzieci są jak takie malutkie aniołki. Uwielbiam z nimi przebywać i teraz będę to mogła robić na większą skalę. Nie każda sesja dziecięca będzie wykonywana u mnie w studio, ponieważ często warto wybrać się również na świeże powietrze, lub robić zdjęcia w domach dzieciątek. No ale na pewno studio się niejednokrotnie przyda. W studio mam więcej pola do manewru jeśli chodzi o urządzenie scenografii, lub całkowitej zmianie pomieszczenia. Mam różne kolorowe ścianki, i specjalne oświetlenie, którego na świeżym powietrzu brakuje. Na przykład fotografia ślubna w studio będzie na pewno interesująco wyglądać. Dlatego takie zdjęcia typowo sesyjne też są bardzo ciekawe. Jest to zawsze coś innego niż zdjęcie w domu, czy wśród drzew.

Można sobie w studio wymyślić dowolną scenerię i wykonać serię bardzo ciekawych zdjęć. Nie mogę się doczekać aż zacznę pracować już tak pełną parą, jak mi to studio ruszy tak porządnie. W końcu będę czuła się spełniona w moim zawodzie.

Wiele na temat mojej pracy można przeczytać na – http://fotopiwnica.pl