podłączenie płyty indukcyjnej

Montaż płyt indukcyjnych i inne usługi elektryczne – pomysł na rodzinny biznes

Jeżeli masz w rodzinie kilku elektryków, to najlepszym sposobem jaki może być, to założenie rodzinnej firmy elektrycznej. Wiadomo, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, to jednak muszę powiedzieć, że jeżeli są jasne reguły gry, to można ładnie pociągnąć firmę właśnie z rodziną.

Fachowe podłączenie płyty indukcyjnej

podłączenie płyty indukcyjnejTrzeba tylko wszystko notować i grać w otwarte karty. Najlepiej, jeżeli dacie sobie stawki godzinowe, lub zleceniowe, wtedy nie będzie kłótni typu bo ja zrobiłem to a ty tamto, więc czemu ja mam mniej. Nie, tego być nie powinno. Powinny być jasne zasady. Elektryk to osoba, która musi być fachowcom w swojej dziedzinie, jednak akurat na przykład podłączenie płyty indukcyjnej Warszawa to norma, a cena za tę usługę jest również hmm… niezła. Więc grafik cennik nasz mówi, że powinienem zarobić za to tyle i tyle i tyle zarabiam, reszta na firmę. Co jest dobre w rodzinie, to również to, że pracujemy z kimś, kogo znamy od dawna, więc się lepiej rozumiemy, mamy o czym rozmawiać. Jest bardzo dużo zalet takich firm. Ja, gdybym miał taką możliwość otworzyłbym taką firmę. No i jednak nie zapominajmy, że to na firmie zarabia się największe pieniądze. Może i bylibyśmy zmuszeni na dzielenie się przychodami, ale za to mamy zyski podwójne.

Ze względu na to, że jest nas dwóch, więc ostatecznie finanse nie powinny być takie złe. Najważniejsze jednak, żeby wszystkie osoby chciały pracować, bo gdy jeden pracuje a drugi się obija to nie jest dobre. Musi się Chocień wszystkim, a nie tylko jednemu.