nadruki firmowe

Nadruki firmowe na pięknych koszulkach

Nigdy nie byłam przekonana do tego, żeby sprawiać pracownikom jakieś tak zwane robocze ubrania. Może źle to ujmuję, ale chodzi mi o szeroko-pojętą odzież roboczą. Miałam wrażenie, że nikt nie lubi jej nosić i po prostu nie może być ona nigdy ładna.

Warszawskie nadruki firmowe mogą być ładne

nadruki firmoweTo się jednak zmieniło, kiedy zaczęłam pracować w jednej, eleganckiej kawiarni. Tam szef także zainwestował w nadruki firmowe-warszawa na odzieży, ale zadbał o to z klasą. Kelnerki czy baristki nie musiały się martwić o to, że źle wyglądają, że ubrania na nich źle leżą czy wyglądają jak w worku. Tam były koszulki firmowe, które bardzo ładnie podkreślały sylwetkę każdej pani. Nie były jakieś wymyślne, ale były czarnej barwy z niewielkim znaczkiem firmowym. Nie krępowały ruchów, a dodatkowo tkanina „oddychała”, więc nie było ciągłego przykrego uczucia, że ciało się „dusi” we wnętrzu tej koszulki. Poza tym nie była to jedyna odzież firmowa z nadrukiem w Warszawie w tej kawiarni. Mieliśmy także specjalne fartuszki wiązane na biodrach. Były one w odcieniu bordowym i świetnie współgrały z czarnym T-shirtem. Naprawdę bardzo dobrze czułam się w tym odzieniu i wiedziałam, że wyglądam całkiem dobrze. Zmieniłam więc zdanie, co do odzieży firmowej w ogólności. Teraz wiem, że koszulki mogą być bardzo urocze i to wcale nie przez jakąś wymyślność, ale przez prostotę.

Odzież firmowa może okazać się nie tylko funkcjonalna, ale może być komfortowa dla pracowników i noszona przez nich z chęcią. To są rzeczy jak najbardziej możliwe do pogodzenia. Trzeba tylko odrobinę chcieć.