Naklejka z nazwą przyprawy

Gotowanie jest dla wielu osób bardzo lubianą czynnością. Żeby czynność ta była przyjemna nie wystarczy tylko nasze nastawienie. Przyda nam się praktyczna kuchnia, z dużym blatem i odpowiednim sprzętem. Pomocne okazują się też różnego rodzaju gadżety, który często odkrywamy przez przypadek. Tak jak ja znalazłam sposób na to, żeby nie gubić się pośród przypraw.

Oklejamy słoiki z przyprawami

naklejka na przyprawyRazem z narzeczonym uwielbiamy wspólnie przygotowywać posiłki. I to nie tylko dlatego, że lubimy jeść, ale też dlatego, że możemy wówczas wspólnie spędzić czas. Zadbaliśmy o to, żeby w naszym mieszkaniu znalazła się funkcjonalna kuchnia, w której jest dużo blatu roboczego oraz dobrej jakości sprzęt. Cały czas szukam też patentów na to, żeby gotowanie było jeszcze przyjemniejsze. Ostatnio, na przykład, odkryłam sposób na to, w jaki sposób mieć porządek w przyprawach. Kiedy byłam w sklepie w ręce wpadła mi naklejka na przyprawy, którą można samemu wypełnić. Kupiłam więc cały zestaw takich naklejek. Do tego dokupiłam małe słoiczki i teraz każda przyprawa ma swoje miejsce. Łatwo też ją znaleźć, bo jest podpisana. Jak chodzi o naklejki, to w sklepach jest całe mnóstwo wzorów i kolorów do wyboru. Jak komuś nie chce się samodzielnie wypełniać naklejek, to może kupić takie już gotowe, na których nadrukowane są nazwy poszczególnych przypraw. Puste naklejki są jednak bardziej uniwersalnym rozwiązaniem, bo mamy wówczas możliwość podpisania nawet najbardziej egzotycznej przyprawy.

Posegregowane przyprawy w słoiczkach są doskonałym rozwiązanie dla osób które uwielbiają gotować. Ja kupiłam dodatkowo specjalne naklejki na słoiczki, na których mogłam napisać nazwy poszczególnych przypraw. Dzięki temu wiem gdzie znajduje się jak przyprawa i nie muszę już szukać w trakcie gotowania.