Namioty na imprezy – wynajem

Od dziecka marzyłam o wielkim weselu i wspaniałym, bajkowym ślubie. Wyobrażałam sobie białą suknię księżniczki z milionem ozdobnych falbanek. Idealny obrazek dopełniał wizerunek księcia na białym koniu. Może nie w dosłownym sensie, ale każda przyszła panna młoda wie, o co mi chodzi. Te marzenia tkwiły we mnie przez wszystkie lata, kiedy byłam samotna. Wreszcie spotkałam tego jedynego i dziś planujemy swój ślub – oczywiście jak z bajki. Nie ma innej możliwości. Mój narzeczony chętnie przystał na ten pomysł.

Imprezowy namiot na wynajem

wynajem namiotów na imprezyMożna mieć wielkie plany i własną wizję całej uroczystości, ale wystarczy jedna przeszkoda, by te mrzonki legły w gruzach. O mały włos tak się nie stało. Nie dysponujemy wielkim budżetem, ale oboje zgadzamy się co do podstawowych kwestii. Ślub nie musi być wystawny, wesele również, ale moja sukienka musi być jak z bajki. Oszczędzamy na czym możemy. Jednak nie jest to proste, odmawiać sobie wszystkiego po kolei. Raczej nie zdecydujemy się na zespół muzyczny, który za występ życzy sobie kilka tysięcy złotych. Stroje i obrączki pochłonęły dużą część naszego budżetu. Zrezygnowaliśmy także z rezerwacji weselnej sali. Wynajem namiotów na imprezy to dobre rozwiązanie dla ludzi naszego pokroju. Ta kwestia przynajmniej nie zrujnuje nas finansowo. Poza tym zabawa do białego rana pod namiotem też może okazać się pełna romantyzmu. Liczymy, że gościom spodoba się taka mała innowacja. Taki namiot ma wiele plusów. Jest ogrzewany i chroni przed deszczem. Ponadto wygląda bardzo ładnie i wpasowuje się w ślubne klimaty poprzez biały kolor.

Jak się okazało, nie trzeba dysponować sporą gotówką, żeby urządzić weselne przyjęcie marzeń. Wystarczy nieco twórczej inwencji. Ciekawe rozwiązania czekają niemal na każdym kroku. Warto z nich korzystać.