Niezawodny kross level 1.0

 

Jazda na rowerze dla niektórych osób jest wręcz codziennością. Część osób takim środkiem transportu przemieszcza się po mieście, jeździ do pracy, szkoły, a nawet na zakupy. Jednak są i tacy, którzy rower traktują jako sposób na hobby. Potrzebują niezawodnego sprzętu, który pozwoli im jechać po bardzo zróżnicowanym terenie.

Charakterystyka roweru krossowego

kross level 1.0Jeśli marzymy o tym, aby wolne chwile spędzać poza miastem, móc cieszyć się pięknymi widokami i mieć kontakt z naturą, wybierzmy odpowiedni rower. W sezonie wiosennym i letnim możemy z powodzeniem zamienić samochód na jednoślad. Dla wszystkich entuzjastów takich pozamiejskich wycieczek stworzony został kross level 1.0. Można powiedzieć, że jego konstrukcja jest doskonała i idealnie dopasowana do użytkownika. Wszystkie jego komponenty wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości. Rower ten pozwala czerpać przyjemność z jazdy w każdych warunkach. Doskonale sprawdza się także podczas wyścigów rowerowych i pozwala osiągać jak najlepsze wyniki. Koła o średnicy 29 cala sprawiają, że w łatwy sposób możemy pokonać każdy teren łącznie z tym, który uważany jest za trudny. Tylna część roweru została skrócona, co zdecydowanie poprawiło jego zwrotność. Dodatkową zaletą jest także specjalny amortyzator, który zwiększa komfort podczas jazdy i sprawia, że nie będziemy odczuwać nierówności terenu. Kross wyposażony został w niezawodne hamulce mechaniczne, dzięki którym możemy szybko zatrzymać pojazd w każdej sytuacji.

Jeśli szukamy roweru, który zapewni nam nie tylko komfort, ale także ekstremalne przeżycia, wybierzmy nowego krossa. Posiada on wiele mocnych stron. Przede wszystkim wykonany został z bardzo wytrzymałych komponentów. Jego nowoczesna i aluminiowa rama jest niezwykle lekka, co wpływa na szybkość jazdy. Stabilna konstrukcja umożliwia jazdę w każdym terenie.