Nowoczesne kontenery na wynajem

Większości z nas kontener kojarzy się ze statkiem transportowym, na którym są przewożone towary albo z placem budowy. Jednak nie wszystkie kontenery wyglądają tak samo i przede wszystkim mają odmienne przeznaczenie.

Jaką działalność można prowadzić w kontenerze biurowym?

kontenery biurowe wynajemProwadzenie działalności wiąże się z licznymi, dość wysokimi kosztami, które każdy przedsiębiorca chce obniżyć. Oczywiście nie na wszystkich da się oszczędzać, ale na pewno można to zrobić na wynajmie. Lokal w klasycznym budynku sporo kosztuje miesięcznie, a kontenery biurowe wynajem mają znacznie tańszy. Można w ten sposób zaoszczędzić dobrych kilkaset złotych miesięcznie. Oczywiście nie każde biuro może być w kontenerze, ale na pewno sprawdzi się jako mobilne biuro firmy deweloperskiej. W momencie budowy nieruchomości, przed jej placem często są stawiane kontenery, w których pracownicy firmy mogą przedstawić ofertę potencjalnym klientom, a nawet podpisać z nimi umowę wstępną. Przydają się także na placach budowy, gdzie wewnątrz prowadzone są niezbędne prace biurowe związane z fakturami, rozliczeniami czy niezbędnymi planami projektowymi. Są one wyposażone w instalacje elektryczne, oświetlenie oraz ogrzewanie, co pozwala na komfortowe korzystanie z nich przez cały rok w dowolnym miejscu. Poza kontenerami biurowymi w ofercie producentów znajdziemy także kontenery mieszkalne, magazynowe, WC czy sanitarne. Do ich budowy często są wykorzystywane takie same materiały jak w klasycznych budynkach, zatem są bezpieczne i sprawdzone.

Z każdym rokiem przybywa przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na wynajęcie kontenera, ponieważ jest on wygodny, praktyczny i znacznie tańszy niż lokal biurowy w budynku w centrum miasta. Przeważnie za miesięczny wynajem trzeba zapłacić kilkaset złotych.