Nowoczesne lustro przemysłowe

W naszym mieście w ostatnim czasie na parkingach było bardzo dużo stłuczek i władze miasta postanowiły coś  z tym zrobić i został ogłoszony przetarg na umieszczenie sporej liczby nowych luster przemysłowych. Ma to zapobiec takim sytuacja, gdyż kierowcy nawet patrząc w swoje lusterka nie widza całego otoczenia i cofając na zatłoczonym parkingu bez luster przemysłowych bardzo trudno jest cokolwiek zobaczyć.

Lustra pomocne dla kierowców

lustra przemysłoweOd niepamiętnych lat na parkingach w naszym mieście często są drobne stłuczki. Jednak nie był one bardzo częste więc kierowcy załatwiali sprawy głównie między sobą. Ostatnimi czasy jednak w mieście pojawiło się coraz więcej aut, gdyż spora liczba osób zaczyna pozwalać sobie na nieco więcej wygody i kupują po kilka aut dla domowników by każdy mógł czym jeździć. Doprowadza to nie tyle do korków co również i do częstych stłuczek a w szczególności na parkingach. Zapobiec mają temu lustra przemysłowe, które mają być umieszczane na większości skrzyżowań i rogach ulic czy parkingach. Dzięki temu widać będzie czy za nami stoi jakieś auto i jak daleko możemy wycofać lub wyjeżdżając z ostrego zakrętu nie zaskoczy nas inny kierowca. Jest to niesamowite ułatwienie dla życia kierowców i na pewno polepszy się bezpieczeństwo na zatłoczonych miejskich parkingach. Lustra same w sobie są inwestycją dość nieprzewidzianą, lecz na pewno konieczną, gdyz w innych okolicznych miasta sprawują się bardzo dobrze i ludzie z nich korzystają.

Lustra przemysłowe na dobre zagoszczą w końcu w naszym mieście i jeżeli sprawdzą się dla kierowców na parkingach to w nie długim czasie będzie je można również zauważyć przy większych jednostkach publicznych jak szkoły czy urzędy. Mamy nadzieję, ze ich montaż dokona się jak najszybciej i będziemy mogli korzystać z pomocnych nam luster.