Nowy sklep internetowy sprzedający lampy

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów wyposażenia wnętrz, którzy dotąd mogli jedynie pomarzyć o zakupach w jednym z najnowocześniejszych sklepów z oświetleniem w Polsce. Mieszczący się w Poznaniu sklep oświetleniowy z nowoczesnymi lampami sufitowymi oraz stojącymi ogłosił właśnie, iż od przyszłego miesiąca ruszy ich sklep internetowy.

Lampy dziecięce dostępne również w sklepie internetowym

lampy dziecięcePrzypomnijmy, poznański sklep z oświetleniem jest największym sklepem tego typu w Polsce oraz jednym z najdłużej działającym na rynku. Sklep podzielony jest na kilka działów w których zajdziemy lampy dziecięce, lampy sypialniane, wiszące lampy kuchenne a nawet lampy zewnętrzne. W sklepie każdy klient mógł znaleźć lampy w cenie dostosowanej do swoich potrzeb gdyż można w nim kupić było lampy najdroższych marek oraz tańsze sieciówkowe marki. Klienci od kilku już lat zgłaszali potrzebę powstania sklepu internetowego jednakże dotychczas się na to nie zdecydowano. Jak zapewniają przedstawiciele sklepu, nie jest to tak proste jak mogłoby się wydawać. Teraz jednak postanowiono wyjść naprzeciw oczekiwaniom i sklep internetowy ruszy już w przyszłym miesiącu. Początkowo dostępne będą w nim tylko niektóre lampy, tańszych marek, dopiero po miesiącu testowym, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z prawem, dołączone zostaną wszystkie pozostałe lampy. Sklep podpisał umowę z firmą kurierską, która będzie dostarczała towar na specjalnych warunkach. Zrobiono tak, ze względu na delikatność transportowanych lamp.

Jak podkreślają przedstawiciele sklepu, chcą zrobić wszystko aby każdy kto lampę otrzyma by z niej zadowolony a zabezpieczenie tak delikatnych przedmiotów nie jest łatwe. Klienci, którzy dotychczas dojeżdżali do sklepu do Poznania nawet z bardzo dalekich odległości nie kryją zadowolenia z decyzji sklepu o otwarciu sklepu internetowego.