Organizuję przewozy osobom z Bielsko Białej

Prowadzę własną firmę transportową i posiadam kilkanaście autobusów. Jestem przedsiębiorcą prywatnym i zatrudniam doświadczonych kierowców, na których zawsze można polegać. Moja firma ma siedzibę w Bielsko Białej, ale działam na dużym obszarze.

Najczęściej przewożone są osoby za granicę

przewóz osób bielsko białaBardzo często dostaję różne zapytania na temat tego czy możliwy jest przewóz osób bielsko biała również za granicę i uznałem, że trzeba to wprowadzić. Moi kierowcy jeżdżą tylko po województwie i innych miastach w kraju dlatego wiedziałem, że niezbędne będzie zatrudnienie kierowców na trasy zagraniczne. Wystawiłem więc ogłoszenie i czekałem aż zgłoszą się jacyś kandydaci. Odezwało się wiele osób i miałem z czego wybierać. Zatrudniłem trzech kierowców z doświadczeniem na trasach międzynarodowych. Obecnie oferuję nie tylko przewóz osób bielsko biała na terenie kraju, ale również oferuję dojazd do największych europejskich miast. Praktycznie kilka razy w tygodniu odbywają się takie kursy, które oferuję stosunkowo tanio. Dzięki temu ludzie korzystają z mojego transportu. Wszystkie autokary, które posiadam są komfortowe. Mają nawet dostęp do darmowego internetu a to dla klientów jest sprawą na prawdę ważną. Od tego czasu organizuję coraz więcej wyjazdów, ale te na terenie kraju utrzymują się cały czas na tym samym poziomie. Planuję zainwestować w reklamę, dzięki której być może uda mi się nawiązać stałą współpracę z jakimiś firmami. Stałe zlecenia są zawsze bardzo korzystne dla każdego przewoźnika.

Reklama okazała się bardzo skuteczna co uważam za swój ogromny sukces. Warto było zainwestować pieniądze, które i tak w błyskawicznym tempie mi się zwróciły. Teraz to mam ogromną firmę i zatrudniam trzy razy więcej osób niż na początku jak zaczynałem.