Oświetlenie kuchenne zakupione przez mężczyznę

Kiedy wprowadzamy się do mieszkania bardzo często zwracamy uwagi na koszty. Każdy z nas chciałby, żeby udekorowanie domu było jak najtańsze. I tak jest to możliwe, szczególnie wtedy gdy nie musimy robić zakupów z kobietą. Kobiety są mistrzem w wydawaniu gotówki. Nikt tak jak one nie potrafi wydawać pieniędzy na zbędne rzeczy.

Facet – jakie oświetlenie kupi?

Lampa podłogowaKiedy na zakupy udaje się mężczyzna to robi to najczęściej w jasno określonym celu i bardzo dobrze wie co ma kupić. Inaczej jest z kobietami. One zawsze znajdą miliony dodatkowych rzeczy, które warto kupić. Kiedy mężczyzna potrzebuje zakupić oświetlenie kuchenne, to zapewne naoglądał się dużej ilości zdjęć przeróżnych oświetleń w internecie i tylko wejdzie i od razu wyjdzie ze sklepu. Tak samo jeśli potrzebuje kinkiety. Mężczyzna zrobi szybki test poglądowy i od razu będzie wiedział jaki kinkiet jest tym, którego pragnie i potrzebuje w tym momencie, natomiast kobieta obejdzie regał od dwóch do trzydziestu razy i będzie zastanawiać się nad wariantem kolorystycznym. Tak samo jeśli chodzi o lampy podłogowe. Mężczyzna wybierze te, które są bardziej praktyczne i tańsze, czyli na pewno nie będą to lampy podłogowe nowoczesne, które kuszą tylko designem, a nie są zbyt praktyczne i kosztują o połowę więcej od tradycyjnego modelu. Nie inaczej jest jeśli sprawa rozchodzi się o lampy ogrodowe, ponieważ dla mężczyzny jak w każdym zakupie nie liczy się ich wygląd, a liczy się to czy jest praktyczna oraz jej żywotność. Dlatego, kiedy staramy się wyposażyć dom w przeróżne elementy, to lepiej kiedy zakupy robi mężczyzna, ponieważ te zakupy są wtedy o wiele bardziej praktyczne i ekonomiczne, a zarazem wyjdą taniej i szybciej niż jak zostaną zrobione przez kobietę.

Tekst nie ma wydźwięku szowinistycznego, ale pokazuje, że mężczyźni są nadal bardziej zdecydowani niż kobiety i to oni lepiej wydają pieniądze, ponieważ nie wydają ich na zbędne rzeczy.