Planowanie modnych wnętrz

 

Uwielbiałam mój dom, jednak ostatnio jakoś przestałam czuć się w nim dobrze. Dom powinien być naszą ostoją, miejscem, gdzie będziemy czuli się najlepiej. Nie bez powodu powstało powiedzenie, że wszędzie jest dobrze, ale w domu najlepiej. Ja postanowiłam na zmiany, które wywróciły nasz dom do góry nogami. Musiałam tak zrobić, żeby wnętrze było ładniejsze.

Wymarzone modne wnętrza domu

projektowanie modnych wnętrz w KatowicachMoim celem była całkowita zmiana wnętrza, łącznie z sypialnią, łazienką i salonem. Nawet korytarz chciałam zmienić, więc tylko projektowanie modnych wnętrz w Katowicach mogło mi pomóc. Znalazłam firmę, do której zgłosiłam się czym prędzej, aby przydzielili mi architekta, z którym będę współpracowała. Trafiła do mnie miła pani, z którą od razu znalazłam wspólny język. Zabrała ze sobą kilka zdjęć aranżacji, które wykonywała, oraz katalog pomieszczeń, którymi można było się zainspirować. Wzięła je dlatego, aby mniej więcej poznać mój gust. Z około stu zdjęć, kazała mi wybrać trzy, a później pojechała z tym do siebie, w celu przeanalizowania i wykonania odpowiedniego projektu. Za kilka dni przyjechała do mnie z takim pierwszym wzorem, prototyp dopiero, żebym mogła coś zatwierdzić, coś odrzucić. Nie trwa to tak szybko, ponieważ każdy ma jakieś inne wizje układu pomieszczeń i trzeba dojść do konsensusu. Na szczęście, pani wpasowała się w moje gusta estetyczne, jeżeli chodzi o układy mebli i dodatków. Wiedziałam, że na pewno dokonamy razem dobrego wyboru, zastosowałyśmy tylko kilka drobnych zmian i gotowe.

Teraz czuję się w domu zupełnie inaczej. O wiele lepiej, mam tam więcej światła, mogę się uczyć nawet bez zapalania lampek. Super jest, a praca z panią bardzo mnie usatysfakcjonowała. To na pewno jeden z najlepszych architektów których znałam do tej pory.