Polecana kasa Datecs

Kiedyś kasy fiskalne miały duże rozmiary, działały bardzo głośno i spełniały niewiele funkcji. Dziś są to niewielkie, kompaktowe urządzenia, które często są niezauważalne, bo mają wielkość niewiele większą niż terminal płatniczy.

Czym się charakteryzują kasy Datecs WP 50?

kasa fiskalna datecs wp 50Jedną z najbardziej znanych firm produkujących urządzenia fiskalne wraz z wyposażeniem jest Datecs. Działa ona już pod ponad dwudziestu lat i stale podnosi jakość swoich produktów. Obecnie oferuje kasy i drukarki fiskalne oraz przeróżne akcesoria wykorzystywała łącznie z kasami, które mogą być terminalem płatniczym, czytnikiem kodów kreskowych, wagą czy szufladą kasową. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest kasa fiskalna Datecs WP 50, która działa w systemie online i jest mobilna. Wewnątrz urządzenia znajduje się jedna rolka papieru do generowania paragonów, aby maksymalnie zmniejszyć jej rozmiary. Wszystkie transakcje przeprowadzone na kasie są zapisywane w jej pamięci i można z nich w każdej chwili wygenerować raport fiskalny lub niefiskalny na potrzeby firmy. Pamięć kasy pozwala na zapisanie w niej nawet dwunastu tysięcy pozycji towarowych oraz wykonanie kilku tysięcy raportów. Jej klawisze są funkcjonalne, czyli z pozycji klawiatury można dowolnie konfigurować urządzenie. Również bez kłopotu połączymy kasę Datecs WP 50 z popularnymi terminalami płatniczymi, wagami czy czytnikami kodów kreskowych. Jednak jej największą zaletą jest mobilność i kompatybilne rozmiary, dzięki czemu można na niej pracować w dowolnym miejscu.

Cena kasy fiskalne WP 50 w wersji podstawowej wynosi około tysiąc trzysta złotych. Od tej koty można uzyskać odliczenie do siedmiuset złotych, które przysługuje każdemu przedsiębiorcy kupującemu pierwszą kasę w swojej działalności.