grzejniki

Poleciłam siostrze zakup grzejników z likwidowanej hurtowni

W mojej okolicy szykuje się spora wyprzedaż w hurtowni. Mieszkam na dużym osiedlu. Często w krzynkach na listy mamy różne ulotki z różnych sklepów. Dzisiaj dowiedziałam się, że hurtownia hydrauliczna, która na osiedlu była otwarta o kiedy pamiętam zamyka swoją siedzibę w centrum miasta Warszawa i wyprzedaje cały swój towar.

Jakie grzejniki wybierze?

grzejnikiMąż nie planuje robić u nas żadnego remontu. Moja siostra jest w trakcie budowy domu więc postanowiła do niej zadzwonić i powiedzieć jej o likwidacji hurtowni. Siostra zawsze zakupy robiła w sklepach. W trakcie rozmowy okazało się, że sklep hydrauliczny z którego planowała kupić rzetelnie wykonywane grzejniki z Warszawy nie mogą jej zaproponować niskich cen. Taka wyprzedaż to dla niej bardzo dobre rozwiązanie bo może zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na jakieś inne rzeczy, które będzie musiała kupić do nowego domu. Siostra w swoim domu planuje zamontować grzejniki kanałowe. Postanowiłam podejść z nią do hurtowni, żeby pomóc jej w wyborze. Siostra wie dokładnie czego potrzebuje. Wszystkie informacje ma zapisane n kartce, którą dostała od budowlańców. W razie jakichkolwiek pytań ma do nich dzwonić. Na miejscu okazało się, że grzejniki kanałowe są dostępne w bardzo dobrej cenie. Siostrze jednak spodobały się grzejniki dekoracyjne. Są nieco droższe ale i tak cena jest ich znacznie niższa niż w sklepie, w którym siostra miała zakupić ten towar. Zadzwoniła do swoich budowlańców i podpytała się czy do salonu i do sypialni mogłaby kupić grzejniki dekoracyjne. Okazało się, że oczywiście jeśli tylko chce to może.

Budowlańcy potrafią te grzejniki zamontować więc bez problemu będą one działać. Dodatkowo grzejnik dekoracyjne pięknie się prezentują więc będą pasować do wystroju jej nowego domu. Siostra zakupiła wszystkie potrzebne towary. Udało jej się dużo zaoszczędzić.