Pomocny catering na piknikach

Od kilku lat prowadzę firmę, która rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Jeszcze kilka lat temu zatrudnialiśmy ledwie kilka osób, natomiast na dzień dzisiejszy tych pracowników jest kilkudziesięciu. I ta liczba będzie cały czas rosła, bo mamy ambitne plany. Naśladując inne firmy, co jakiś czas organizujemy integracje dla pracowników

Piknik z profesjonalnym cateringiem

catering - piknikKiedy kilka lat temu zaczęliśmy rozwijać naszą rodzinną firmę, nikt się nie spodziewał, że jej rozkwit będzie tak szybki. Na ten moment zatrudniamy już kilkadziesiąt osób, a wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie przekroczymy setkę. Staramy się utrzymywać w firmie rodzinną, przyjacielską atmosferę, co przy tylu pracownikach zaczyna to być coraz trudniejsze. Dlatego co jakiś czas organizujemy różne integracje. W tym roku, po raz pierwszy, robimy nieduży piknik. Początkowo myśleliśmy, że podołamy w jego organizacji bez firm zewnętrznych, jednak okazało się to nie możliwe. Niezbędny element to oczywiście catering – piknik z dobrym jedzeniem należy do najbardziej udanych, więc poszukaliśmy sprawdzonej i doświadczonej firmy. Jedzenie będzie przygotowywane na bieżąco, więc nie musimy martwić się o jego jakość. Nie musimy się też również martwić o zaopatrzenie w sztućce i inne potrzebne naczynia. Oczywiście przy okazji wydarzeń na świeżym powietrzu, są to naczynia jednorazowe. Co mnie bardzo ucieszyło, wynajęta przez nas firma cateringowa zadba również o posprzątanie po imprezie.

W tym roku po raz pierwszy organizujemy piknik dla całej naszej firmy. W jego organizacji pomaga nam zewnętrzna firma cateringowa, która zadba o wszystko co jest związane z jedzeniem. Nie będzie trzeba martwić się nawet o sprzątanie po imprezie, co wszystkim jest bardzo na rękę.