producent oświetlenia LED

Poszukiwany producent oświetlenia LED

Mam na imię Agnieszka. Pracuję w kadrach w dużej firmie motoryzacyjnej. Nasza firma ma bardzo duże obroty. Dostałam informacje od przełożonego, że mam poszukać dobrego producenta, od którego zamówimy nowoczesne oświetlenie.

Fachowy producent oświetlenia LED – siedziba w okolicy

producent oświetlenia LEDNasza firma stara się być na każdym kroku ekologiczna i oszczędna. Żarówki led są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem i właściciel postanowił w nie zainwestować. Fachowy producent oświetlenia led, którego znalazłam ma swoją siedzibę w naszej okolicy. Jest to importer oświetlenia led bardzo ceniony za jakość produktów za granica. W naszym kraju także jest znany i polecany przez specjalistów. Udało mi się umówić z nim na spotkanie. Wypytałam się na nim o wszystkie szczegóły. Interesowały nie zasilacze led. Jakie w naszej firmy były by odpowiednie. Przedstawiciel producenta miał ogromną wiedzę na ten temat. Odpowiedział mi na wszystkie pytania. Taśmy led dobrał do naszej działalności. Ceny za te produkty były dosyć wysokie ale jest to jednorazowy wydatek. Zwraca się bardzo szybko. Przedstawiciel producenta potwierdził, że firma szybko zaobserwuje że rachunki za prąd są sporo niższe. Dostałam także ulotki, katalogi i gadżety. Wszystkie materiały przekazałam właścicielowi. Powiedziała przedstawicielowi, że w ciągu tygodnia się do niego odezwiemy z konkretną decyzją. Przedstawiciel poinformował mnie także, że jego firma oferuje usługi montażu, jeśli nie będziemy mieli odpowiedniej osoby. Myślę, że to dobre rozwiązanie. Dzięki tej usłudze producent na pewno ma o wiele więcej zamówień.

Właściciel był zadowolony z wytargowanych cen. Ty mniej więcej planował przeznaczyć na zmianę oświetlenia. Umówił się z przedstawicielem na piątek i wówczas podpiszą umowę. Oświetlenie będzie montowane w ciągu tygodnia od podpisania umowy.