Potrzebowałem dobrej bramy garażowej we Wrocławiu

 

Wraz z żoną jestem na etapie wykończenia naszego domu oraz garażu. Chcemy aby nasze małe miejsce na ziemi było funkcjonalne i eleganckie. Ostatnimi czasy dużo czasu zastanawialiśmy się jaką bramę garażową powinniśmy kupić. Chcieliśmy aby wyglądała elegancko, była praktyczna gdy zabraknie prądu oraz antywłamaniowa, a przy tym nie kosztowała krocia.

Poszukiwania bram garażowych we Wrocławiu

bramy garażowe wiśniowski wrocławPo spędzeniu wielu godzin w internecie i czytaniu opinii na temat różnych producentów i firm stwierdziliśmy że ciągle stoimy miejscu. Najlepszym rozwiązaniem będzie przejechanie się po okolicznych producentach w naszym mieście i rozmowa ze specjalistami, może wtedy uda nam się coś wybrać. Przejeżdżając ulicami miasta natrafiliśmy na pierwszy sklep z bramami garażowymi jednak asortyment jaki mieli w ofercie nam nie odpowiadał, szukaliśmy dalej. Po kilku minutach podróży naszym oczom ukazał się szyld bramy garażowe wiśniowski wrocław. Nie namyślając się znaleźliśmy miejsce parkingowe i weszliśmy do środka. Wewnątrz okazało się, że posiadają bardzo bogaty asortyment i wiele interesujących rozwiązań, kilka z nich nawet przypadło nam do gustu. Również ceny produktów nie były wygórowane. Po rozmowie z specjalistą w sklepie i przedstawieniu naszych wymagań wobec idealnej bramy garażowej udało nam się znaleźć odpowiedni produkt. Umówiliśmy się od razu na wstępny termin dostawy oraz montaż.

Po kilku dniach na nasze podwórku przyjechała ekipa montażowa wraz z zamówioną wcześniej bramą garażową. Po kilku godzinach brama była już zamontowana w garażu. Wyglądała bardzo elegancko, solidnie, a przy tym była zadziwiająco lekka w trybie manualnym. Mamy nadzieje, że nie przyjdzie nam testować jej systemu antywłamaniowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu.