Producent rękawic roboczych dał rabat

Moim wielkim marzeniem od zawsze była własna przedsiębiorczość gospodarcza. Miałem już pewne oszczędności jednak brakowało mi pomysłu. Pewnego dnia mój przyjaciel powiedział mi, że dużo ludzi w naszej okolicy kupuje rękawice ochronne. Były to leśne tereny na których większość ludzi zajmowała się pracą z drewnem.

Producent rękawic roboczych podpisał ze mną umowę

 

producent rękawic roboczychW ostatnim czasie otworzono dużo takich placówek. Było to korzystne zjawisko, ponieważ znacząco malało bezrobocie. W końcu większość rodzin miała dodatkowe źródło utrzymania. Ja po długich dyskusjach z rodzicami oraz rodzeństwem stwierdziłem, że otworzę mały sklep z obuwiem roboczym. Uważam, że jest to idealny pomysł na biznes. Na początku czekała mnie tona formalności. Na szczęście spełniałem wszystkie warunki i podpisano mi zgodę. Niestety nie dostałem żadnego dofinansowania. Musiałem poradzić sobie sam. Moim głównym źródłem dochodu miały być rękawice robocze, buty oraz stroje spełniające wszystkie warunki jakie były na liście. Na pierwszym miejscu stawiałem wysoką jakość. Największe problemy miałem z lokalem. Bardzo długo szukałem ciekawego miejsca. Jednak mój sąsiad zamykał swoją firmę i szukał takiej osoby jak ja. Na dodatek znaliśmy się od wielu lat i mogliśmy sobie w pewnym stopniu zaufać. Z zamówieniem towaru nie było wielkich nie przyjemności. Musiałem odwiedzić kilka kluczowych hurtowni. Tam po rozmowach z przedstawicielami zaoferowano mi dogodne warunki umowy. Pewien producent rękawic roboczych przedstawił mi rabat. Po podpisaniu stosownej umowy mogłem wreszcie poustawiać wszystko na metalowych półkach.

Najbardziej monotonnym zadaniem było wycenienie całego towaru. Nie miałem w tym dużego doświadczenia. Z pomocą przyszedł do mnie kolega. On znał się na tym, ponieważ w przeszłości sprzedawał w małym sklepie. Po wszystkim postanowiłem zatrudnić go jako sprzedawcę.