Profesjonalna frezarka z pochłaniaczem

 

Od lat prowadzę gabinet podologiczny. Zdrowe stopy to szczęśliwe życie. Wielu z nas nie docenia ich dopóki nie ma z nimi problemów. Nawet wrastający paznokieć może przyczynić się do wielu poważnych schorzeń i np. deformacji układu kostnego.

Podologiczna frezarka do skóry i paznokci

frezarka z pochłaniaczem pyłuProblemów ze stopami nie należy lekceważyć. Gdy tylko coś nas zaniepokoi lub będziemy odczuwać ból należy umówić się na konsultację u podologa. Szybka reakcja pozwoli na szybkie wyleczenie i usunięcie przykrych dolegliwości. Podolog da również cenne wskazówki co do pielęgnacji stóp aby problemy nie wracały. O stopy powinniśmy dbać cały rok, a nie tylko w okresie wiosennym i letnim kiedy to odsłaniamy je w sandałach i klapkach. W swojej pracy dużą uwagę przywiązuję do higieny i bezpieczeństwa. Przychodzą do mnie pacjenci ze stopą cukrzycową i innymi schorzeniami, które wymagają sterylności. W swojej praktyce używam profesjonalnego sprzętu, który ma za zadanie chronić zarówno mnie jak i pacjenta. Dlatego frezarka z pochłaniaczem pyłu w gabinecie sprawdza się doskonale. Frezarka podczas zabiegu opracowywania zrogowaciałej skóry oraz płytki paznokcia pacjenta jednocześnie wciąga powstający pył. Pył ten jest niezwykle niebezpieczny, gdyż wdychany może prowadzić do alergii i chorób płuc. Stacjonarny pochłaniacz pyłu często zabiera dużo miejsca. Niejednokrotnie podczas zabiegu może się również zdarzyć że nie zostanie on włączony. Frezarka z zamontowanym już pochłaniaczem pozwala uniknąć wydychania pyłu niezależnie od tego czy pamiętamy o tym by ją włączyć czy nie. Jest to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.

Podczas wykonywania zabiegów warto pamiętać o bezpieczeństwie swoim oraz pacjentów. Praca w czystym gabinecie to komfort na jaki każdy specjalista powinien sobie pozwolić. Korzystanie z frezarki jest proste, a my nie musimy martwić się o swoje zdrowie.