projektowanie terenów zielonych

Projektowanie zielonych terenów

Nie raz spotykamy parki które dzięki zabiegowi zwanego kreowanie przestrzeni jest połączona z placem zabaw, jest to idealne wyjście dla matek które chcą dziecko zabrać na spacer po parku a przy okazji aby mogło się pobawić na placu zabaw z dziećmi.

Projektowanie terenów zielonych to nie jest prosta sprawa!

projektowanie terenów zielonychAle wiadomo ze przy projektowaniu placu zabaw szczególnie trzeba uważać na dobór urządzeń z których będzie zbudowany ten plac. Warto również uważać aby każde urządzenie było na bezpiecznej wysokości aby żadne dziecko nie spadło z dużej wysokości. Oprócz placów zabaw aby uatrakcyjnić nasze projektowanie terenów zielonych można dodać do niego również inne atrakcje dzięki którym nasz plac będzie bardziej oblegany przez turystów i nie tylko. Na przykład ławki parkowe lub można ująć ja inaczej ławki miejskie. Można zaprojektować minolta czy nawet siłownię, na powietrzu można mieć większą motywację do ćwiczenia. Nie raz można spotkać właśnie siłownię na polu, przyciąga nie tylko młodzież ale również dzieci a nawet czasem starsze osoby. W rzeszowie jest to miasto znajdujące sie w podkarpaciu, można tam spotkać wiele parków najpiękniejszy jest ten w którym jest najwięcej atrakcji nie tylko piękna zadbana zieleń ale również można spotkać plac zabaw czy również siłownię a nawet fontannę czy jeziorko które również cieszy oko. Lecz chyba najpiękniejsza fontanna która chyba już każdy widział jest fontanna która znajduje się właśnie w Rzeszowie w takim małym parku.

Pod kasztanami tam głównie wieczorem jest puszcza fontanna która jest puszczana w ten sposób żeby można było wbiegać w te strumienie tak jakby od dołu, jest ona zrobiona w bardzo ciekawy sposób szczególnie dla dzieci.