Projektuję okna i drzwi

Każda osoba z Katowic zajmująca się projektowaniem w budownictwie ma swoją specjalizację. Jeden zajmuje się rozwiązaniami konstrukcyjnymi np. wymiarami bloczków cementowych, inny zajmuje się dachówkami, płytkami łazienkowymi, czy panelami podłogowymi. Mnie zajmują okna-Katowice i drzwi.

Okna-Katowice są najlepsze.

oknoTo je widać z daleka kiedy wchodzimy do domu, to one są naszym wejściem i wyjściem, zapewniają nam dostęp światła i świeżego powietrza. Okna pcv niby są takie proste i wszystkie wyglądają tak samo, ale to tylko pozory. Nawet zmiany wymiarów maja ogromne znaczenie, zmiana kolorów też. Często kupujący chcą teraz okna pcv, które z zewnątrz są białe, a od środka mają kolor naturalnego drewna lub odwrotnie. Od wewnątrz chcą mieć uniwersalną biel, a z zewnątrz okna dopasowane do koloru tynków i drzwi. Bardziej wymagające są okna drewniane na poddasza. Teraz każdy chce mieć takie, które będą otwierane z dwóch stron i można do nich lub w nich przymocować rolety lub żaluzje, bo wiadomo, że na dach pada najwięcej słońca. Poza tym okna-Katowice drewniane trzeba umieć zakonserwować, więc podczas projektowania muszę też myśleć o strukturze drewna i jego właściwościach, ponieważ nie każde drewno nadaje się do produkcji okien. Musi być dosyć plastyczne, dać si wyginać, ale również szczelne i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Podobnie wygląda to w przypadku drzwi. Muszą być nie tylko estetyczne, ale i praktyczne i trwałe. Przecież przed nimi staje każdy gość, który przyjdzie nas odwiedzić, więc powinny być atrakcyjne.

W swoim procesie projektowania okien-Katowice zastanawiam się, jak będą wyglądały moje produkty w różnych domach, przy różnych tynkach, przy różnych kolorach. To pozwala mi lepiej trafić w gusta moich klientów.