prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Prowadzenie księgowości i ojcostwo

Dzieci potrafią dać w życiu wiele radości, stać się najważniejszymi dla nas istotami i prawdziwym wsparciem, jednak czasem każdy rodzic łapie się za głowę i zaczyna przypuszczać, że jego potomstwo to wcielone diabły. Dzieci są mistrzami w dziedzinie denerwowania dorosłych i rujnowania planów.

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów – główne zajęcie księgowego

prowadzenie księgi przychodów i rozchodówChoć zazwyczaj są całkiem nieświadome swoich destrukcyjnych działań. Wiele zamieszania może wprowadzić ich przypadkowe działanie, a co dopiero, jeśli zdecydują się działać celowo i specjalnie spłatać mamie lub tacie jakiegoś psikusa. Jestem jednym z pracowników, których zatrudnia firma rachunkowa z siedzibą w Warszawie. Do moich zadań należy między innymi prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Warszawa oraz pełnienie innych obowiązków związanych z księgowością. Niedawno nasze biuro rachunkowe organizowało ważne spotkanie, na którym miałem przedstawić wyniki analiz zarobków pewnej firmy zajmującej się sprowadzaniem samochodów z Niemiec oraz zaprezentować prognozy odnośnie ich przyszłego rozwoju i inne statystyki. Przygotowanie odpowiedniej prezentacji zajęło mi trochę czasu, ale byłam naprawdę zadowolony z efektów mojej pracy. Jakie było moje zdziwienie, kiedy zamiast odpowiednich wykresów i wyliczeń na ekranie wyświetliły się uśmiechnięte buźki, które mrugały narysowanymi oczkami, a z głośników popłynęła radosna muzyka.

 

Tak moi drodzy, mój syn stwierdził, że byłoby bardzo zabawnie podmieć pliki z prezentacją. Cały zarząd naszej firmy ujrzał te głupotki. Bardzo kocham mojego syna, jednak po tym psikusie szlaban na telewizję trwał długo.