najlepsza przełącznica światłowodowa

Przerwa i najlepsza przełącznica światłowodowa

Mój chłopak ma sklep ze sprzętami elektronicznym i takim różnymi akcesoriami do elektryki i poprosił mnie dzisiaj, żebym pomogła mu w remanencie. Oczywiście zgodziłam się, wiadomo, że chce się pomagać ukochanej osobie… No, tak… miłość potrafi czasami nas wpakować naprawdę w wielkie kable….

Przełącznica światłowodowa zaginęła w magazynie

najlepsza przełącznica światłowodowaJeny, to, co ja dzisiaj zobaczyłam, czego ja się nauczyłam. Punktem pierwszym na mojej liście porządkowej było koryto kablowe. Matko, kiedy ja zobaczyłam ile tego jest. No, ale zrobiłam sobie tak wielki kolorowy napis, Koryto kablowe, zrobiłam tabelkę i liczyłam. Naliczyłam chyba z pięćdziesiąt sztuk. Koryto kablowe, to jednak nie było wszystko. Kolejnym sprzętem, który musiałam policzyć, było gniazdo rj45. Jeny, jak to się ciężko liczyło, bo to gniazdo rj45, jest strasznie malutkie. Niby, to wszystko odkładałam sobie na kupki, ale mimo wszytko i tak, co chwilę mi się tam wszystko Mieszało, na szczęście po upływie około godziny, misja gniazdo rj45 została zakończona. Kolejnym wyzwaniem okazał się dla mnie kabel skrętka, jak sama nazwa wskazuje, trochę musiała się namęczyć rozplątywaniem tego kabla. Potem, jak obliczyłam wszystkie pozycje z listy kabel skrętka, okazało się, że w magazynie znajduje się jeszcze jeden karton i kabel skrętka musiał być liczony od nowa… Kiedy skończyłam te misję, mój chłopak poprosił mnie jeszcze, bym wykonała dla niego jedno, ostatnie zadanie. Miałam przejść się po magazynie i zobaczyć, czy nie leży gdzieś najlepsza przełącznica światłowodowa, bo tan mu się nie zgadza. Chodziłam, więc i szukałam, gdzie może być, ta przełącznica światłowodowa, ale niestety nic, nie znalazłam. Schowałam się, więc między regałami i zaczęłam do was pisać. Ja naprawdę nie mam pojęcia, gdzie jest ta najlepsza przełącznica światłowodowa?!

Szczerze mówią, to ja nawet nie wiem, jak ona wygląda… może, macie jakieś pomysły? Mój chłopak mnie woła… uciekam! Dobrze mi zrobiło chwilowe popisanie z wami, dzięki za waszą uwagę. Idę dalej walczyć z remanentem… później wam napiszę, czy się sprzęt znalazł!